Srdcervúce priznanie kontroverznej speváčky: Bola som obeťou sexuálneho násilia

Foto: Facebook/Lady Gaga

#Stefani Joanne Angelina Germanotta (32), známa najmä ako Lady Gaga, sa do povedomia zapísala ako kontroverzná speváčka so šialenými kostýmami a perfektným hlasom. Na každej udalosti, kde sa objavila, pútala pozornosť extravagantným výzorom, pričom z nej vždy vyžaroval nadhľad a sila.

Je tomu iba niekoľko mesiacov, kedy Lady Gaga odhodila silný mejkap či výstredné outfity a zmenila sa na krásnu, prirodzenú a sympatickú ženu. Speváčka momentálne prežíva azda jedno z najkrajších a najúspešnejších období svojho života. O to väčší šok nastal, keď na oceneniach Women in Hollywood vystúpila so svojím prejavom, z ktorého mnohým naskakujú zimomriavky.

„Ako obeť sexuálneho násilia, ktorého sa na mne dopustil niekto zo zábavného priemyslu. Ako žena, ktorá stále nie je dosť statočná povedať jeho meno. Ako žena žijúca s chronickou bolesťou,“ začala svoje rozprávanie Lady Gaga. „Pozerám, ako nespravodliví muži a úprimne, aj niektoré ženy, vedú túto zem,“ pokračuje vo svojom prejave Gaga.

Ďalej sa vyjadrila i k mentálnu zdraviu a v jej hlase cítiť bolesť, ale aj odhodlanie. Stavíme sa, že keď si pozriete tento príhovor, už nikdy nebudete pozerať na túto speváčku tak, ako doteraz. A my jej za to tlieskame!

Odporúčame