Sobotný odkaz Ega pre každého jedného človeka. Namotivuje aj vás?

Nie nadarmo sa hovorí, že niekedy aj tá najmenšia maličkosť môže zmeniť niečo väčšie. Mohli by sme sa baviť aj o faktore menom butterfly effect, ktorý je založený na tom, že na prvý pohľad zanedbateľná maličkosť môže ovplyvniť dianie na druhej strane pologule. Nejdeme vás tu trápiť filozofickými úvahami, jednoducho, Ego vypublikoval na svojom profile krátky, no o to vystížnejší príspevok, ktoréh odkaz je silnejší ako by sa mohlo zdať.

https://www.instagram.com/p/CGKAg-SMkod/

Niekedy netreba dlhé riadky, stačia dve krátky vety. „Ty si výnimočná. Ty si výnimočný.“ Ega sleduje na Instagrame viac ako 300 tisíc ľudí, a teda záber jeho príspevkov je naozaj široký. Samozrejme, je naivné si myslieť, že jeden víkendový post môže zmeniť myslenie más priaznivcov, ale na druhej strane, je dobré si uvedomiť, čo sa tým Ego vlastne snaží povedať.

Každý z nás je výnimočný. Každý z nás je jedinečné a čo je dôležitejšie, aj keď si to mnohí nemyslia, každý z nás má čo ponúknuť a existuje odvetvie, v ktorom má na to, aby vynikal. Niekedy sa treba zamerať predovšetkým na seba a možno nájsť to, čo vás odlišuje od ostatku.

Žijeme totiž v období, v ktorom je veľmi jednoduché padnúť do priemeru, byť všedný, byť súčasťou stáda. A Ego je jedným z tých, ktorý sa od konkurentov poriadne odlišuje. Či už je to vystupovaním, myslením alebo vlastne aj detailami, ktoré sa objavujú v jeho skladbách.

Nie, teraz nemyslíme na to, aby ste sa vykašľali na to, čo práve robíte a išli rapovať. Ale skôr na to, aby ste skúsili nájsť to „svoje“, konkrétny faktor, ktorý by mohol byť vaším poznávacím znamenám. Pretože ste výnimoční. Každý je.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ja som Bratislava! Séria Momových songov, ktoré vyslovene štípu

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame