Slovensko má aj tento rok nového milionára: Stačilo mu skúsiť šťastie v legendárnej hre!

Hra Loto sa medzi Slovákmi stále teší obľube. Zdroj foto: Pixabay

#Túto hru pozná naozaj každý. Ikonická číselná lotéria Športka sa stala československým symbolom hazardných hier. Medzi Slovákmi sa stále teší veľkej popularite a mnohým ľuďom vďaka vysokým výhram zmenila život. Dobrou správou je, že šťastie ti môže priniesť aj v súčasnosti.

Táto tradičná hra vznikla v roku 1957, v roku 1993 sa vznikom spoločnosti Tipos premenovala na Loto. Princíp však stále zostal rovnaký – tipujúci sa snažia uhádnuť 6 čísel zo 49, ktoré sú postupne náhodným systémom vyžrebované z osudia. Dňom vylosovania výherných čísel je spravidla každá streda a nedeľa.

Hra, ktorá ide z generácie na generáciu

Šťastie s číslami skúšali nielen naši rodičia, ale aj babka s dedkom. Veď schválne, skús sa ich na to opýtať. „Môj dedko mal také malé drevené kocky, na ktoré si nakreslil čísla. Dal ich do vrecúška a robil si vlastné žrebovanie, podľa ktorého vyplnil tiket. Niekedy mi dovolil, aby som žrebovala ja. Aj dnes to občas tak robím a zaspomínam si pritom na skvelé detstvo, ktoré som aj vďaka nemu mala. Asi by ale neveril, že dnes si podám “Športku“ aj cez mobil,“ usmieva sa Maja.

Zdroj foto: Pixabay

Výhry boli vždy obrovské

V roku 1958 bola v hre na tú dobu šialene vysoká výhra 50-tisíc korún. Zdá sa ti to málo? Uvedom si, že vtedy sa za 20-tisíc dala kúpiť chata a motocykel Jawa stál 10-tisíc. Televízor v domácnosti bol výnimkou, kúpiť sa dal za približne 5-tisíc. Nebolo preto ničím zvláštnym, keď výsledky sledovala celá ulica u rodiny, ktorá ho vlastnila. Dnes si ich už nielenže pozrieš, ale v hre Loto si čísla aj podáš, nech si kdekoľvek. Nemusíš chodiť na žiadne pobočky, stačí ti len internet.

Päť milionárov za jediný rok

Rok 2009 sa navždy zapísal do histórie hry Loto. Majiteľ podaného tiketu prežil začiatkom januára najkrajší deň svojho života a na konto mu pribudla astronomická suma 11 002 674,93 eur. Zdá sa ti to číslo pridlhé? Áno, je to naozaj výhra viac než 11-miliónov eur. Ako vidno, aj na Slovensku sa dá z večera do rána stať boháčom. To však nie je všetko. Tento rok bol doslova čarovný a hra Loto spravila milionárov z ďalších štyroch Slovákov. Postupne ešte padli výhry v hodnote viac než 3 milióny eur, takmer 1,7 milióna, ďalšia vyše 1,2 milióna a na záver skoro 3,7 milióna eur.

Milióny čakajú na nového majiteľa aj teraz

Ak si myslíš, že výhry v Lote sú ojedinelé, si na omyle. Vo februári sa znovu prepisovali štatistiky a šťastný výherca zbohatol o 2 557 774,60 eur, čo je inak 16. najvyššia výhra v dejinách hry. Minulý rok zas niekomu na účte pristála suma vyše 5,3 milióna. Stačilo len vybrať čísla, ktoré sa nakoniec ukázali ako správne. Svoj vlastný tip si v hre Loto podáš aj ty jednoducho a rýchlo priamo zo svojho smartfónu alebo počítača a vyskúšať môžeš aj mobilnú aplikáciu. Prečo by si tak mal urobiť? Presvedčí ťa jackpot, ktorý má aktuálne hodnotu viac než 2,3 milióna eur!

Čo treba spraviť pre výhru?

Odpoveď je jasná – v prvom rade musíš podať. Výber je len na tebe, či už zvolíš svoje šťastné čísla, dátum narodenia alebo sa spoľahneš na náhodu. Je to lotéria a človek nikdy nevie. Okrem toho netreba zabúdať, že v hre sú aj ďalšie finančné výhry, a to už keď uhádneš aspoň tri čísla. Popri peniazoch máš teraz navyše možnosť získať aj auto. Stačí si v Lote staviť aspoň jeden tip na nedeľné žrebovanie. Zvýšiť šancu na výhru môžeš každým ďalším tipom – 10 tipov = 10-krát vyššia pravdepodobnosť výhry. A to už sa oplatí vyskúšať!

CHCEM SI PODAŤ LOTO

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Tipos.






Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame