Služba pre Slovákov, ktorá ti ušetrí čas: Teraz ju môžeš mať úplne zadarmo

Muž s laptopom.

Online nakupovanie je aj na Slovensku veľmi populárne. Zdroj: Getty Images

#Slováci si postupne zvykajú objednávať cez internet už aj potraviny. Vysvetlíme ti, prečo sa ich oplatí nakupovať online.

Záujem o online nákup potravín stúpa

V roku 2023 sme podľa Eurostatu objednávali cez internet potraviny najviac za posledné roky. Prekonali sme dokonca aj covidové obdobie, keď sme boli na e-shopy odkázaní viac ako v minulosti. Tento trend potvrdzuje aj Shoptet, podľa ktorého potraviny a nápoje narástli v prvom štvrťroku 2024 medziročne až o 51 percent.

Príčin rastúcej obľuby nákupu potravín cez internet je viacero. Nemusíš nikam cestovať ani chodiť medzi uličkami. Aj väčší nákup si vyklikáš za 10 minút. Vyhneš sa aj noseniu, nakladaniu a vykladaniu ťažkých tašiek či balení s nápojmi. Navyše je ponuka pri online nákupe neraz širšia ako v najbližšej kamennej predajni. 

Ako na to?

Jednou z najobľúbenejších služieb v tejto oblasti sú pre Slovákov Tesco online nákupy, ktoré pokrývajú vyše dve tretiny Slovenska a 65 % domácností. Priamo z pohodlia domova si môžeš vybrať z celého sortimentu potravín a iných výrobkov – pečivo, ovocie, zeleninu, mrazené potraviny, nápoje, alkohol, ale aj drogériu. Na výber máš až zo 14-tisíc produktov.

Je na tebe, či si zvolíš nákup v taškách či v debničke, ktorú vrátiš kuriérovi. Za tovar zaplatíš buď online, alebo platobnou kartou pri dodaní tovaru. 

Tvoj nákup pripravia pickeri

Tvoj nákup následne pripravia „pickeri“. Každý výrobok poriadne prezrú zo všetkých strán, dávajú pozor, aby ovocie a zelenina neboli poškodené, a vyberajú tovar s najdlhšou trvanlivosťou. Dostaneš tak rovnakú kvalitu potravín ako v kamenných predajniach.

Výhodou online nákupu potravín je aj fakt, že tovar je udržiavaný v optimálnej teplote po celý čas prepravy. To oceníš najmä s blížiacim sa letom. Už sa netreba ponáhľať z obchodu rovno domov, lebo máš v taške zmrzlinu alebo mäso na grilovačku.

Tesco online nákupy.

Vyskúšaj dovoz zadarmo

Tesco donáška funguje sedem dní v týždni a nákup ti donesú vtedy, keď ti to najviac vyhovuje. Výhodou je aj doručenie v deň objednania. Náš tip – ak ti sedí len jeden čas, rezervuj si slot ešte pred tým, ako začneš vyberať tovar. Tak sa ti nestane, že sa naplní počas tvojho nákupu. Slot bude pre teba zarezervovaný dve hodiny. 

Teraz navyše ušetríš nielen čas, ale aj peniaze – dovoz nákupu totiž môžeš mať úplne zadarmo. Táto akcia platí pre všetky online objednávky s doručením od 15. 5. do 4. 6. 2024. Ak si ešte potraviny domov neobjednával, práve teraz je ideálny čas to vyskúšať.

Nákup, samozrejme, nemusíš objednať len pre seba, ale napríklad pre rodičov či starých rodičov, ktorí potrebujú doviezť ťažký nákup a nákup celkovo. Či je služba dostupná aj pre teba alebo tvojich blízkych, si môžeš jednoducho skontrolovať aj na webe

Využi aj Clubcard

Rovnako ako pri nakupovaní v kamenných predajniach môžu zákazníci Tesca nakupovať s výraznými zľavami s vernostným programom Clubcard. S ním dostaneš špeciálne ceny a ďalšie exkluzívne ponuky.

Okrem donášky zadarmo máš možnosť objednať si svoj nákup online a vyzdvihnúť ho priamo v obchode prostredníctvom služby Klikni+Vyzdvihni. Tovar si navyše môžeš objednať aj cez mobilnú aplikáciu. Stačí si to iba vyskúšať.

Chcem vyskúšať Tesco online nákupy

Tesco online nákupy.
Online nákup z Tesca ti teraz doručia úplne zadarmo. Zdroj: Tesco

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Tesco.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame