Sleduj nadupaný trailer pre finále Game of Thrones: Zima je tu a armáda Nočného kráľa si ide po Zimohrad

Zdroj: HBO

#Po prvom teaseri a niekoľkých fotografiách sa HBO konečne rozhodlo, že fanúšikom najsťahovanejšieho najpopulárnejšieho seriálu súčasnosti doručí aj plnohodnotný trailer. Game of Thrones je od svojej premiéry v roku 2011 celosvetovým fenoménom.

Všetci túžobne očakávajú, ako tento obrovský televízny projekt nakoniec skončí. Tipov na to, kto nakoniec zasadne na železný trón je skutočne mnoho, no a odpoveď sa definitívne dozvieme už 19. mája, kedy sa na obrazovky dostane finálna epizóda.

Zdroj: Helen Sloan/HBO

Z traileru sa dozvedáme aj niekoľko zásadných informácií. Tou najväčšou je azda to, že Tormund spolu s Bericom Dondarrionom prežili útok Nočného kráľa a s najväčšou pravdepodobnosťou zasiahnu aj do finálneho súboja medzi dobrom a zlom.

O slovo sa hlásia aj žoldnieri z Golden Company, ktorých prináša loďami z Essosu Euron Greyjoy. Či budú pre kráľovnú Cersei vôbec nejako užitoční po tom, čo zima dorazí aj do Kráľovho prístaviska je však vo hviezdach. Po svojom boku už nemá ani svojho brata a milenca Jaimeho, ktorý dezertoval a prichádza bojovať po boku Starkovcov a Targaryenovcov na Zimohrade.

Medzitým môžeme postupne vidieť všetky obľúbené postavy s vystrašenými výrazmi na tvárach. Nechýbajú draci a s najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme aj dlho očakávaného Cleganebowlu či stretnutia Jaimeho s Brienne.

Na nové zábery takmer určite nebudeme musieť čakať až do aprílovej premiéry, keďže HBO nás určite nejakými TV spotmi či plnohodnotnými trailermi ešte obšťastní.

Čo hovoríš na ukážku? Máš svoj tip, kto sa na samom konci stane kráľom Siedmich kráľovstiev? Podeľ sa s ním oňho v našich komentároch.

 

Zdroj: HBO, collider.com
Odporúčame