Separ vs. Majk Spirit. Dočkáme sa možno zápasu desaťročia?

O galavečeri bojových športov, ktorý sa uskutoční 27. decembra 2021 sa hovorí v poslednom období veľmi často. Dôvodom je fakt, že súčasťou športových zápasov budú aj viaceré mená slovenskej rapovej scény. Aj keď sú zraky zvedavých priaznivcov upriamené na záver tohto kalendárneho roka, stále viac sa špekuluje o tom, čoho by sme mohli byť svedkami v úvode budúceho roka. 

27. decembra 2021 proti sebe napríklad nastúpia Čis-T a Frayer Flexking, svoj zápas bude mať aj Moloch Vlavo, ktorého súperom bude Laky Royal, pričom medzi vrcholy večera bude matriť meranie síl medzi rapovou ikonou Rytmusom a profesionálnym MMA bojovníkom Gáborom Borárosom z OKTAGON MMA. Fanúšikovia boxu a rapu ale vo veľkom riešia, čo ich bude čakať v roku 2022.

Vo veľkom sa špekuluje, že by sme mohli vidieť vzájomný zápas medzi dvoma zvučnými menami SK rapu, konkrétne medzi Separom a Majkom Spiritom. Obaja patria k dlhodobo najsledovanejším interpretom v našich končinách, pričom už teraz je isté, že keby proti sebe skutočne nastúpili v športovom zápase, o divácku pozornosť by núdza nebola. Ich fan base patria medzi najväčšie na Slovensku či v Českej republike, a teda turnaj, na ktorom by štartovali, by sa bez veľkých pochýb tešil obrovskej popularite.

Obaja sa rešpektujú a v minulosti spolu aj viackrát tvorili. Vzájomný zápas v boxe by bol ale niečo úplne iné.

Separ už naznačil, že by sme ho mohli vidieť v boxerskom zápase v úvode budúceho kalendárneho roka, ale oficiálne nebolo nič potvrdené a taktiež nevieme, kto by mohol byť jeho súperom. Určite to nebude profesionálny športovec ako napríklad v prípade Rytmusa, pretože Separ s boxom začal pomerne nedávno, a i keď, podľa viacerých slov ľudí z jeho okolia mu to skutočne ide, nebol by to úplne fér match-up.

Mohlo by ťa zaujímať:  PTK a Yzo spolu v luxusnom klipe prinášajú neskutočný vibe

Preto do úvahy prichádza Majk Spirit, kolega z brandže a zároveň človek, ktorý sa taktiež nebojí výziev mimo rapového priemyslu. Speezy rád skúša nové odvetvia, pričom fight life je niečo, čo by jeho pestrú kariéru mohlo ešte väčšmi obohatiť. Otázkou však ostáva, či by títo dvaja boli ochotní proti sebe nastúpiť. Na druhej strane, žijeme v dobe, kedy sme svedkami aj menej pravdepodobných meraní síl. Ak bude prípadný duel dávať obom rapperom zmysel, neexistuje dôvod, prečo by sa nemohol uskutočniť. Na konci dňa je to vždy záležitosťou ponuky a toho, či by obe strany z toho profitovali natoľko, aby do toho išli. Vždy je tu totiž riziko toho, že vás súper vypne a minimálne určitá časť priaznivcov vás na to nenechá zabudnúť do konca života.

Na oficiálne potvrdenie si teda ešte minimálne niekoľko týždňov počkáme, ale faktom ostáva, že Separa by sme v roku 2022 mali vidieť v ringu v boxerskom zápase a pravdepodobne to bude na jar, pretože, ak všetko pôjde ako má, leto by malo patriť turné k novému albumu DMS. Teraz je to všetko v rovine dohadov a polemík, preto nepoďme špekulovať ďalej. Keď sa ale nad tým zamyslíme, typologicky a fyziomóniou sú Separ a Majk Spirit na tom podobne, a teda ich vzájomný duel by predstavoval skutočne zaujímavý boxerský duel.

Photo credits: Koláž Rap G, Separ, Majk Spirit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.