PTK a Yzo spolu v luxusnom klipe prinášajú neskutočný vibe

ptk

Pracovný týždeň nám pomaly, ale isto bude končiť a k tomu patrí aj trošku dobrého vibu. To dnes pre teba máme v podobe najnovšieho klipu z dielne PTK. Obľúbený český raper sa totiž v tomto songu v trackliste tohtoročného albumu opätovne spojil so samotným Yzomandiasom a dali dokopy jednoznačne skvelú vec. Ak si to nepočul/-a, poď to s nami ochutnať!

Skladba „Kilo na můj krk” je v poradí desiaty track od PTK z jeho spomínaného tohtoročného albumu Trappin Lonely. Projekt vyšiel von v dĺžke 11 skladieb, pričom PTK tam s Yzom mal už napríklad aj podobne obrovský hit s názvom „Baby & Benzo“.

PTK s Yzom je záruka kvality

Takisto, ako spomínaná skladba „Baby & Benzo“, aj track „Kilo na můj krk” je silná záležitosť so skvelým beatom. Je o čosi pomalšia, ale hovorí o tom, ako si obaja chalani jednoducho berú to, na čo majú plné právo za dlhé roky práce.

Ich nezameniteľné flows dopĺňajú pomerne hlboký vibe, aj keď vlastne samotný klip ukazuje skôr materiálny luxus. Ten však samozrejme môže veľmi pekne podčiarkovať rastúci úspech, z ktorého si určite môžeš vziať nemalý kúsok inšpirácie. Alebo ako to vnímaš ty sám/sam a svojimi očami? Podeľ sa, nehanbi sa.

Odporúčame