Separ sa vyjadril k reakčnému kanálu PSHOW. Hudbu cítiš, aj keď nerozumieš slovám

Separ je v poslednom období veľmi aktívny. Pravidelne sa prihovára svojim fanúšikom, vyjadruje sa k aktuálnemu dianiu a v neposlednom rade, tvorí novú hudbu. Aktuálne reagoval na reakčný kanál PSHOW.

PSHOW je chalan, ktorý síce nevie po slovensky, ale na svojom YouTube kanáli hodnotí slovenské či české rapové skladby. Je to naozaj zaujímavé pozeranie, pretože aspoň vidieť, ako na niekoho, kto nepozná náš jazyk, vplýva SK a CZ rap. Nech už sa jedná o flow, prejav, hudbu alebo videoklipy.

PSHOW sa pomerne nedávno venoval skladbe „Rampa“, ktorú dali dokopy chalani z DMS, a teda Separ, Smart a Dame, a rocková kapela Horkýže Slíže. Song, ktorý sa stal okamžite hitom a sledujeme na ňom prelínanie žánrov, skrátka nemohol ujsť pozornosti tohto reakčného kanálu.

A reakcia PSHOW zas neušla pozornosti Separa. „Tento čávo je môj najväčší fanúšik z ľudí, čo mi nerozumeujú ani slovo,“ napísal člen DMS na svojom profile na Instagrame v rámci stories. 

„Ale enormne cením, ako cíti presne to, čo môžeš cítiť aj keď nerozumieš. Napríklad, keď počúvaš francúzsky alebo nemecký rap a chytáš každé 49. slovo, ale aj tak si to ideš,“ dodal Separ, ktorý spolu so Smartom a Damem v tomto období pracuje na novom albume DMS HUHU. 

Photo credits: Separ, profil na IG

Odporúčame