Kontrafakt zverejnil kompletný tracklist Real Newz. Známi sú aj hostia

Už v najbližších dňoch začne (nielen) celé Slovensko počúvať nový album legendárnej skupiny Kontrafakt. KF vydáva album po šiestich rokoch. Po epickom počine Navždy prichádza Real Newz. V čase, kedy svet zaplavujú klamlivé informácie, a teda fake news, sa títo chalani rozhodli, že povedia ľuďom niečo, čo je naozaj skutočné.

Väčšina priaznivcov rapu a hip-hopu sa už nevie dočkať. Kontrafakt vedel vždy zaujať a vzhľadom na status tejto skupiny sa máme na čo tešiť aj v tomto prípade. Von je zatiaľ oficiálne skladba Ideme dnu, ktorá po týždni atakovala na YouTube milión pozretí. Fanúšikov rozdelila – niektorí kvitujú novú hudbu, nový rap, nový štýl. Tí ďalší hovoria, že KF sa zmenil a mal by sa vrátiť k tomu, s čím prerazil v minulosti.

Je to samozrejme subjektívne, ale faktom je, že keď vyjde nová skladba od Kontrafaktu, klikne na ňu takmer každý. Minimálne zo zvedavosti. Aktuálne Ego aj Rytmus na svojich profiloch na sociálnych sieťach zverejnili tracklist, a teda zoznam skladieb.

https://www.instagram.com/p/B5sQ5d1Ds3t/

„13 skladieb, každá je iná. Žiaci, učte sa,“ napísal do popisu Ego. Rytmus bol vo svojom popise stručnejší, odkázal na bio, kde je link, na ktorom si ľudia môžu album kúpiť. Samotný zoznam skladieb ukazuje, že sa máme na čo tešiť.

Na Real Newz sa objavia Samey, Česi Victor Sheen a Calin, reggae skupina Medial Banana a svoje miesto majú aj Dalyb a Gleb. Vyzerá to byť naozaj zaujímavý mix a už čoskoro budeme o niečo múdrejší.

Z toho, čo je známe, albumy Kontrafaktu sa predávajú veľmi rýchlo a fanúšikova sa už nevedia dočkať. Po zverejnení Ideme dnu vyšlo von aj krátke video, v ktorom boli Rytmus, Ego a Anys, v ktorom hovorili o tom, že s miernym nepochopením aj rátali. Stalo sa im to už v minulosti pri skladbách ako Keď jazdíme my a Stokujeme vonku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Spojenie Yza a Nerieš, ktoré nepoteší tvoju frajerku. Dôvod?

Najprv panovalo rozčarovanie a následne sa z nich stali hymny. Niečo podobné nás možno bude čakať aj teraz. Ale jedno je isté, očakávania sú veľké a po vydaní prvej skladby sa ešte viac zvýšili. Ľudí ale KF stále zaujíma, čo potvrdzuje aj to, že krsty v Bratislave a v Prahe budú podľa všetkého vypredané.

Odporúčame