Separ sa prihovoril ľuďom: Leto je v polovici, máme za sebou výborné koncerty

Leto je v plnom prúde. Ani sa nenazdáme a bude za nami, preto veríme, že si ho patrične užívate, i keď samozrejme v rámci určitých noriem. Okrem toho, situácia ohľadom pandémie je stále všelijaká, preto treba z minima vyťažiť maximum. Letné obdobie si vo veľkom užíva aj Separ, člen skupiny DMS, ktorý sa po vyše ročnom preložení dočkal aj svojej OG Tour. A neostal nič dlžný tomu, že to bude poriadna sataniáda.

Aktuálne sa prihovoril ľuďom na sociálnej sieti Instagram, pričom treba napísať, že jeho fanúšikovia sú naozaj aktívni, interagujú a keď niečo Separ zverejní, tak veľmi rýchlo sú pod jeho príspevkami kopy komentárov a lajkov. Nuž, má veľký vplyv a jeho fan base je verná. Pracoval na tom roky. Poďme sa pozrieť na to, čo napísal.

„Leto je v polovici. Máme za sebou výborné koncerty a ďalšie sú pred nami,“ začal v pozitívnom zmysle, no následne dodal aj kus reality. „Teda, ak to zase nezavrú.“ A potom pridal pohľad zo svojho súkromia. „Celkom som si musel zvykať na to cestovanie, a že každý víkend hrám a nemôžem behať po výletoch,“ priznal. Predsa len, približne rok sa jeho život, rovnako ako život ďalších autorov zmenil na nepoznanie a na pravidelné koncerty a akcie mohli zabudnúť.

Takže, opätovné koncertovanie so sebou prinieslo aj zvykanie si na aktivity, ktoré boli kedysi samozrejmé. Separ sa ale rozhodne nesťažuje, je rád, že sa veci majú ako sa majú. „Je super, čo mi na tých shows odovzdávate. Díky moc. A čo ty? Čo priniesla prvá polka leta?“ Následne sa pod príspevkom strhla zaujímavá diskusia. Separove leto pokračuje vo veľkom štýle, napríklad budúci týždeň je v Žiline, kde približne pred rokom ovládol mesto koncertom s chalanmi z DMS.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Producenti, ktorí rapujú: Prirodzený progres v rámci žánru?

A čo sa týka DMS, ich nový album HUHU priebežne vzniká a stále platí, že ak všetko pôjde ako má, mali by sme byť jeho svedkami v tomto kalendárnom roku. Zatiaľ o pripravovanom CD nevieme veľa, ale všetkým musí byť jasné, že to bude poriadna bomba.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame