Separ: Extrémne cením fighterov. Cítim sa ako palica do fazule

Separ vstupuje do záverečnej fázy prípravy na boxerský zápas s Majkom Spiritom. Pochopil, že drina, ktorú podstupuje nie je pre každého. Už tretieho júna ho uvidíme v zápase na podujatí Fight Night Challenge.

Separ sa cíti ako palica do fazule

Častokrát sa môže zdať, že pripravovať sa na box či MMA, upravovať stravu a fyzicky dobre vyzerať, sú lákavé faktory, avšak, nie je to úplne tak. Poctivá príprava na bojové športy je naozaj náročná, čím si prechádza aj Separ. Toho už 3.6.2022 na Fight Night Challenge 2 čaká boxerský duel s kolegom rapperom Majkom Spiritom.

K záverečnej časti prípravy sa člen DMS aktuálne vyjadril prostredníctvom IG stories. „Schudol som ďalších osem kilogramov, ďalšie tri ma ešte čakajú a cítim sa už ako palica do fazule,“ rozhovoril sa Separ. Okrem toho, že fyzicky hľadá svoje limity, venuje sa aj hudbe. Aktuálne prebieha HUHU tour, kde vystupuje s DMS.

„Tréningy, tour, stretnutia, fotenia, rozhovory, projekty, tlačovky, deti = oddych – 40,“ zamyslel sa. Momentálne je toho na jedného z najsledovanejších slovenských hudobných interpretov naozaj veľa. V najbližšom období toho ale menej nebude, blíži sa zápas a turné bude naďalej v plnom prúde.

Takto vidia výsledok zápasu Separ vs Spirit obaja rapperi (VIDEO)

Hold profesionálnym fighterom

Separ taktiež vzdal hold profesionálnym bojovníkom, ktorí robenie váhy a náročné fyzické tréningy absolvujú na pravidelnej báze. Niekoľkokrát do roka po dobu viacerých rokov. „Extrémne cením fighterov, ktorí to robia roky v kuse. To musíš brať ako poslanie, lebo ono je to rálne asketický a obmedzovaný život, ktorý celý podriaďuješ len tomu,…“

„Keď si týmto celým prejdeš, začneš sa na bojové športy úplne inými očami. Najväčší rešpekt všetkým fighterom. Okamžite kúp lístok a podpor to. Ďakujeme,“ zakončil vo svojich stories na instagramovom profile.

Toto Moloch Vlavo odkazuje Rytmusovi! (VIDEO)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Mohlo by ťa zaujímať:  Kanye West feat Balenciaga -PART II: Toto vás zaujme!

Photo credits: Separ, profil IG, Fight Night Challenge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *