Moloch vyzýva Rytmusa na boxerský zápas! (VIDEO)

Kedysi by sme sa nad výzvou, akú sa vám chystáme odprezentovať, pozastavili. Avšak, nachádzame sa v roku 2022 a počítať musíme počítať naozaj so všetkým. Molooch vyzýva Rytmusa, spôsobom, aký sa len tak nevidí. 

Moloch vyzýva Rytmusa 

Moloch aj Rytmus nastúpili v rámci podujatia Fight Night Challenge 27.decembra 2021. Známy Moloch Vlavo prehral svoj boxerský zápas s Laky Royalom. Medzi Molochom a Lakym bolo poriadne napätie, ale dôležité bolo, že po zápase obaja našli spoločnú reč a vyjadrili si vzájomný rešpekt. Práve o rešpekte by mali byť bojové umenia v prvom rade.

Rytmus nestačil na Gábora Borárosa. Treba ale napísať, že Patrik Vrbovský bojoval statočne, pričom s Gáborom, ktorý je profesionálnym MMA bojovníkom, dokázal vydržať na nohách až do samotného konca. Rytmus už v minulosti nastúpil aj proti kolegovi rapperovi Marpovi, prehral aj vtedy. Ani v prvom boxerskom zápase, ale nedostal KO, no dokázal súperovi vzdorovať až do samotného konca.

⇒ Albumy a merch Kontrafaktu si vieš KÚPIŤ TU

Teraz Moloch vyzýva Rytmusa na vzájomný boxerský duel. V minulosti medzi oboma bolo značné napätie, preto by nebola núdza o zaujímavú výmenu názorov či štipľavé odkazy. A k samotnej pozvánke. K nej je náročné niečo napísať, preto vám ju sem radšej rovno pripojíme:

O zábavu bude postarané

Pozvánka je originálna, je veľmi vtipná a v neposlednom rade je aj výstižná. Tento krok po marketingovej stránke Molochovi Vlavo skutočne vyšiel. Fight Night Challenge sa chystá vo veľkom štýle pokračovať aj v tomto kalendárnom roku, tešiť sa môžeme napríklad na duel medzi Separom a Majkom Spiritom. Samozrejme, v júni sa predstavia v akcii viaceré zvučné mená, ktoré budú organizátori podľa všetkého zverejňovať postupne. V tejto chvíli veľa nevieme, ale keď budú známe ďalšie informácie, nájdete ich aj u nás na webe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus ako súčasť novej MMA organizácie. Toto bude jeho úloha

⇒ Albumy a merch Kontrafaktu si vieš KÚPIŤ TU

V decembri sme mohli vidieť napríklad Frayera Flexkinga, Attilu Végha, Samuela Krištofiča, ale aj Čis T-ého či Patrika Kincla. Momentálne nie je isté, aká bude Rytmusova odpoveď na Molochovu výzvu. Ak ale bude súhlasiť, uvidíme ich vzájomné meranie síl 3.júna 2022. „Chcem vyzvať najlepšieho boxeristu v strednej Európe. Monopol boxu, ktorý ešte nemal zlomený nos.“  Máme písať ešte niečo viac? Odpoveď. Znie. Že. Nie.

Čítaj taktiež. Album roka už v marci? Boy Wonder doručil niečo špeciálne (RECENZIA).

Pozri si aj. Nik Tendo, Radikal, Viktor Sheen či Samey. Toto zažiješ na Wave festivale.

Zaujme ťa. Konex odkazuje: „Neskúšajte ma meniť.“ Priniesol nový banger?

Vyskúšaj. 5 dôvodov, prečo Strapov album zbúra slovenský rap.

Photo credits: Filip Nagy/RedBull + Moloch Vlavo/Facebook

Odporúčame