Kanye West feat Balenciaga -PART II: Toto vás zaujme!

Kanye West (Zdroj: TW)

Kanye West nie je iba úspešný rapper, ktorý sa neustále snaží vo svojej hudbe posúvať vpred. Ye je taktiež človek, ktorý sa vo veľkej miere angažuje aj v módnom priemysle. Fashion sa stala dôležitou súčasťou jeho života. A dôležitá vyzerá byť aj nová kolekcia, ktorú nachystal v spolupráci s firmou Balenciaga.

Kanye West vie, ako robiť biznis

Kanye má rád rap, má rad módu, ale v prvom rade ho môžeme označiť za biznismena. Svoje projekty podrobne analyzuje, pričom sa nepustí do niečoho, čo by bolo odsúdené na neúspech. Práve naopak, vie v tom chodiť. Aktuálne sa v módnom svete vo veľkej miere hovorí o jeho novej kolekcii. Konkrétne ide o Yeezy Gap pod záštitou návrhárov svetoznámej značky Balenciaga.

Ako píše magazín Vogue, pravdepodobne TOPka vo svojom odvetví, na svoje si prídu všetci, pričom PART II, už v minulosti úspešnej spolupráce, doslova stelesňuje americký štýl. Ye vie, že keď s niečím spojí svoje meno, bude sa o tom hovoriť. To isté ale platí aj o firme Balenciaga.

S módou je to často ako s rapom, aj keď sú jednotlivé produkty neraz prepracované kvalitné, nie sú každého šálkou kávy. Uvidíme, ako to bude v súvislosti s touto kolekciou. Inak, ak ste fanúšikmi fashion weekov a módy celkovo, tento víkend je v Bratislave na programe Fashion Live!, kde sa rozhodne nebudete nudiť.

Bude ťa zaujímať: Si fanúšikom rapu z Českej republike? Naši západní susedia prišli s jedinečným projektom. V októbri vychádza v ČR kniha o českom rape. O tomto projekte sa viac dozvieš po kliknutí na náš web

Photo credits: Archív/Kanye West

Odporúčame