Jeden z našich najtalentovanejších raperov sa pripomína novým trackom!

Jeden z našich najtalentovanejších domácich new school raperov sa pripomína novým trackom! Počúvaj túto fresh novinku

Reč je o mladom slovenskom raperovi menom Shimmi, ktorý je členom ConspiracyFlat Studio. Včera (17.3.2022) vydal nový track s názvom „Na Problémy Máš Celý Rok“ na YT kanáli ConspiracyFlat Studio. O beat sa postaral producent Milly a videoklip natočil Tibor Kuna.

Každým ďalším trackom o krok vpred

Na Shimmim môžeme registrovať obrovský progres. Každým ďalším trackom posunie svoj lyrický, technický, vizuálny level o krok ďalej. Ukazuje veľký potenciál a môžeme to počuť aj v najnovšej skladbe. Ide o Shimmiho druhý singel tento rok, začiatkom roka vypustil do sveta banger „Northface“.

„Shoutout Milion+, no chcem miliardu!“ Odkazuje Shimmi

Tieto slová môžeme zaregistrovať v novej skladbe. Je známe, že Shimmi má čo raz bližšie vzťahy so skupinou Milion+. Na konte má spolupráce s Nik Tendom na trackoch „IDEAS“, „JOJO“ ale aj na Nikovom poslednom projekte „Lingo“. Je známe že chlapci z M+ nerobia s hocikým, a tak je jasné, že aj oni v ňom vidia potenciál.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shimmi (@justkidolive)

Nový banger nájdete už aj na hudobných platformách. Rozhodne si to nenechajte ujsť a sledujte Shimmiho veľký progres v priamom prenose.

Odporúčame