Prepychová svadba ruskej Barbie a oligarchu: Prsteň za milióny, na ničom sa nešetrilo!

instagram

#Dievčina menom Ksenia Tsaritsina (27) púta pozornosť najmä svojím vzhľadom, keďže pripomína bábiku Barbie. Takémuto looku však nemôže vďačiť matke prírode ale šikovným rukám plastických chirurgov. Zväčšené pery, napichaná tvár či na pohľad až príliš dokonalé prsia. Pošepkáva sa, že má vybraté aj rebrá, aby mala osí pás.

Jej umelý vzhľad učaroval ruskému oligarchovi, ktorý bol ňou taký očarený, že sa rozhodol zobrať si ju za manželku. A ako to už pri milionároch býva, ich svadba mala od skromnosti na míle ďaleko. Len prsteň, ktorý nosí Ksenia na prste, má údajne až 70 karátov a podľa informácií sa jeho cena mohla vyšplhať až na závratných deväť miliónov eur.

Mladomanželom hrala na svadbe živá hudba aj rocková kapela. Nevesta vystriedala dvojo šiat. Jedny princeznovské a druhé čipkou a lesklými kamienkami posiate. Fotografie zo svadby si vďaka Ksenii, ktorá je očividne fanúšička sociálnej siete, môžete pozrieť aj vy. Krátky prierez svadbou je však zahrnutý vo videu nižšie, kde si okrem prsteňa môžete všimnúť aj ich kráľovskú tortu.

https://www.youtube.com/watch?v=19uCgHtvEyY

Prsteň, ktorý zdobí ruku mladej neveste vyzerá takto….

Táto žena učarovala ruskému oligarchovi menom Aleksey Shapovalov (41).

https://www.instagram.com/p/BXTn2MEnm2c/?taken-by=ksenia_tsaritsina

https://www.instagram.com/p/BW8EtDZnYY6/?taken-by=ksenia_tsaritsina

https://www.instagram.com/p/BWS821qngZN/?taken-by=ksenia_tsaritsina

Odporúčame