Poznáme TOP 10 najlepšie oblečených žien za rok 2018: Nechýba divoška Rihanna ani členka kráľovskej rodiny

Rihanna (foto: DoD News, EJ Hersom/Wikimedia Commons)

#Rok 2018 bilancujú aj ľudia z oblasti módy. Čo sa nosilo a zožalo úspechy, ale tiež najväčšie prepady. Ak k tomu navyšie urobia rebríček najlepšie oblečených žien za rok 2018, vyvolá to nielen medzi milovníkmi módy búrlivú diskusiu. Pozri sa spoločne s nami na rebríček, v ktorom majú ženy módu v malíčku. Zostavili ho vo Vogue.

Lady Gaga

Hviezda sa naozaj zrodila a to nielen na filmovom plátne, ale aj v podobe vizuálu Lady Gaga. Rok 2018 bol absolútne prelomový. Speváčka a najnovšie aj herečka, upustila od svojich extravagantných a častokrát šialených kreácií a začala nosiť decentné, ale pritom zaujímavé outfity.

Vynikla jej ženskosť a treba uznať, že jej to takto pristane oveľa viac. Jednou z najkrajších rób boli bledoružové šaty od Valentino, v ktorých sa predviedla na filmovom festivale v Benátkach. Výborne, len tak ďalej!

Rihanna

Barbadoská kráska je priam chameleónom. Po tom, čo prestala experimentovať s rôznymi farbami vlasov, neváha upriamiť na seba pozornosť odvážnymi outfitmi. Časť verejnosti pobúrila počas Met Gala, keď vyzerala ako ženský pápež. Strieborné a kamienkami vyzdobené šaty vrátane kabátika a ozdoby na hlavy boli bravúrne.

Keď sa na premiére filmu Ocean’s 8 predviedla v róbe od Givenchy, na prvý pohľad nepadali hneď všetky sánky. Na druhý pohľad sme sa do nej všetci zamilovali. Koniec koncov to, čo predvedie Rihanna na červenom koberci, je vždy zárukou úspechu. Ktovie, či by to vyzeralo rovnako pekne aj na niekom inom.

Meghan Markle

Zdá sa, že rok 2018 bol úspešným aj pre Givenchy. Pre svoj veľký deň si vybrala Meghan Markle šaty od britskej návrhárky Clare Waight Kellera. Kto to je? Umelecká riaditeľka spomínanej francúzskej značky.  Ako je dobre známe, svojimi jednoduchými, elegantnými a pritom rafinovanými šatami spôsobila hotový ošiaľ. Nevesty na celom svete začali húfne kopírovať jej svadobné šaty.

Po tom, ako sa z americkej hviezdičky stala právoplatná členka kráľovskej rodiny, predvádza svetu brilantný módny vkus (čo aj stojí poriadne peniaze) a ani pri jednom outfite neurobila krok vedľa. Ktovie, čo na to hovorí jej švagriná, ktorá bola doteraz mnohými ospevovaná za svoj módny výber. Do rebríčka najlepšie oblečených žien sa tento rok ale nedostala.

Emma Stone

Tridsaťročná ryšavka sa na svoj vek oblieka pomerne stroho, pritom ale vždy elegantne. Aj keď na mnohých pôsobí upnuto, nám sa jej štýl páči. Aj minišaty môžu vyzerať elegantne a sexi bez toho, aby budili dojem lacnoty.

Ako bábika pôsobila v červených koktejlových šatách z dielne Louis Vuitton. Dojem zanechala aj v dlhej striebornej róbe rovnakej značky. Keď k nim zvolila tmavý rúž, bolo jasné – hotová femme fatale!

Zoë Kravitz

Z množstva outfitov, ktoré predviedla brunetka je očividné, že obľubuje oblečenie od Saint Laurent. Azda najlepšie vyzerala podľa nás v dlhých čipkovaných šatách od už spomínanej značky. V máji sa v nich predviedla na Met Gala a mnohým prítomným sa rozhodne zatajil dych. Doladila k nim výrazné strieborné náušnice a aby toho nebolo málo, do vlasov si vložila veľkú čiernu mašľu. Kto povedal, že sa nemajú kombinovať viaceré výrazné prvky?

V rebríčku sa umiestnila tie herečka Tracee Ellis Ross, Zendaya, Saoirse Ronan, modelka Paloma Elsser či herečka Gemma Chan. Celý rebríček nemá uvedené poradie od najlepšieho po najhoršiu oblečenú dámu. To, ktorá by si zaslúžila pomyselné prvé miesto, tak necháme na vás.

Odporúčame