Toto boli módne trendy roku 2018: Dad shoes, ľadvinky aj káro

unsplash.com

#Rok 2018 sa pomaly ale isto blíži ku koncu, no rozhodne toho veľa zanechal v našom módnom priemysle. Či už sa súčasnou módou inšpiruješ, alebo nie, pozri sa, akých bolo posledných 12 mesiacov. Pretože tieto kúsky si určite mal/-a vo svojom šatníku aj ty.

Zvieracie vzory

Jeseň a zima nám priniesla hneď niekoľko módnych trendov. U žien sa obľube tešili najmä zvieracie vzory, ktoré sme mohli zahliadnuť takmer všade. Či už na kabátoch, čiapkach, kožuchoch alebo topánkach. Zvieracie vzory si ženy úplne podmanili a takpovediac ovládli tohtoročnú jeseň 2018.

Káro

Káro sa stalo mimoriadne obľúbeným nadčasovým vzorom, najmä počas leta a jesene tohto roka. Zazrieť sme ho mohli na sakách, ale aj nohaviciach, sukniach, šatách či kostýmoch. Tento vzor sa ľahko kombinuje a hodia sa k nemu najmä prvky v červenej farbe. Aj z tohto dôvodu bol najmä v letných mesiacoch veľmi obľúbeným vzorom.

Perličky

Perličkové detaily sa v tomto roku nosili naozaj všade možne. Baby ich nosili na plavkách k bazénu, na rifliach, tričkách, bundách, kabelkách či zimných čiapkach. Perličky do každého outfitu doniesli istú dávku elegancie a štýlu.

https://www.instagram.com/p/BhL-o_2H0wg/

https://www.instagram.com/p/Bqvqdc9gpdH/

Dad Shoes

Tenisky s hrubou podrážkou ovládli tohtoročné jesenné topánkové trendy. Dad Shoes sme mali možnosť vidieť v obchodoch ikonických značiek, či na nohách rôznych celebrít. Tieto tenisky sú mimoriadne pohodlné, no zároveň pôsobia veľmi šik.

https://www.instagram.com/p/BrcnFmxneGk/

https://www.instagram.com/p/BlGQA0sgdfw/?utm_source=ig_embed

Shearling

Týmto pojmom sa označuje bunda, ktorá je vyrobená alebo len obsahuje prvky z ovčej kožušiny. Najmä vďaka nim ti poskytne dostatok tepla aj počas mínusových teplôt či extrémnych mrazov. Ocenia ju ako páni, tak aj dámy, pretože sa nesmierne ľahko kombinuje a hodí sa takmer ku všetkému

Ľadvinka

Po dlhom čase sa k nám opäť vrátila. Ľadvinka sa túto sezónu stala mimoriadne obľúbeným kúskom , pretože je praktická a dokážeš s ňou vyčarovať skvelý outfit. Nie je nikde napísané, že sa striktne musí nosiť iba okolo pása. Všetky správne fashionistky si ju zavesili cez hruď, nosili ju ako kabelku alebo vzadu na chrbte. Cez leto boli v kurze holografické ľadvinky, ktoré zapadli najmä do farebného outfitu.

Puffer bunda

Prešívaná bunda, alebo inak puffer bunda je hitom tejto zimy. Je jednoduché ju skombinovať najmä s prvkami ladenými do športovejšieho ducha, no hodí sa aj k sukniam, teniskám či elegantným zimným čižmám.

https://www.instagram.com/p/BrHDRfUgCIL/

Flísové bundy

Počas chladných jesenných dní sme vyťahovali zo skríň flísové bundy, ktoré sú nesmierne teplé a tak sa v tomto roku tešili mimoriadnej obľube. Boli ako stvorené do septembrového nečasu a predstavovali tak zdroj tepla.

Odporúčame