Poznáme dátum svetovej premiéry najnovšieho Batmana: Bena Afflecka strieda v hlavnej úlohe Robert Pattison

unsplash.com/Serge Kutuzov

#Nový film The Batman z dielne režiséra Matta Reevesa sa do kín dostane o necelé dva roky. Jeho premiéra je zatiaľ naplánovaná na 25. júna 2021. Je však viac než pravdepodobné, že tento dátum sa môže ešte niekoľkokrát zmeniť.

Hlavnú postavu Batmana si zahrá Robert Pattison, po jeho boku sa objaví americká herečka, speváčka a modelka Zoë Kravitz, stvárňujúca Catwoman. Vo filme sa predstaví aj Jeffrey Wright v úlohe komisára Gordona.

Dej filmu je zasadený do deväťdesiatych rokov. To znamená, že nebude reflektovať pôvodný príbeh Batmana, ale divákov zaujme viac jeho temnejšia stránka. Niektoré zdroje tvrdia, že tento film je začiatkom novej trilógie.

Film, ktorého meno môže, ale nemusí nakoniec byť The Batman mal byť pôvodne v kinách už v roku 2018. O scenár a réžiu sa mal postarať Ben Affleck. Ten napokon režisérsku stoličku prepustil zmieňovanému Reevesovi, ale mal sa v snímke objaviť ako herec. Aktuálny stav je však taký, že Affleck si rolu Batmana nezopakuje a ani nebude s novinkou vôbec previazaný.

Kým budeš na nového Batmana čakať, môžeš si pozrieť aspoň fanúšikmi vytvorený starší trailer. Na ten oficiálny si budeme musieť eśte počkať.

Zdroj: ign.com, wikipedia.org
Odporúčame