P.A.T. dáva o sebe vedieť novým albumom. Čo povedal ľuďom?

Pouličný Autor Tónov, P.A.T. alebo Franto. Môžete tohto rappera nazývať ako len chcete, ale nič to nemení na tom, že je v plnej sile späť a dáva o sebe vedieť novým albumom. CD s názvom Všetko bude dobré vyjde už tento týždeň, pričom fanúšikovia Pouličného Autora Tónov sú veľmi zvedaví na to, čo ich na tomto hudobnom projekte čaká. Preto sa im P.A.T. prihovoril prostredníctvom svojich IG stories.

„Na albume som zanechal kus seba a makal som na ňom tvrdo.Ďakujem vám za podporu a priazeň. No a nezabúdajte že na koniec “VŠETKO BUDE DOBRÉ“,“ napísal pred pár dňami na svoj profil na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje takmer stotisíc ľudí. Pouličný Autor Tónov má za sebou náročné životné obdobie, počas ktorého bola práve hudba tým, čo ho držalo nad vodou ako svetlo na konci tunela. Názov jeho aktuálneho hudobného projektu dáva jasný pohľad na to, aký mindset momentálne tento rapper má. Nezáleží na tom, čím si prechádzate, všetko bude dobré. Treba tomu aspoň veriť.

V odpovediach fanúšikov P.A.T. prezradil, kedy pôjde von snippet. „24. októbra pôjde von snippet a spustí sa predpredaj. O pár dní neskôr nasleduje prvý klip,“ a dodal, že fanúšikovia sa môžu tešiť aj na nový merch. „Merch určite bude. Dve rôzne mikiny, tričko a čapica.“ Následne Franto odpovedal priaznivcovi, ktorý mu tvrdil, že album má mať 20 trackov. „Netuším, kde si niečo také počul, ale ja som to nehovoril. Hovoril som to minulý rok pri albume Franto 2. Tam bolo 20 skladieb. Tu som jasne hovoril, že trackov bude 13 až 15.“

Zaujímavá otázka prišla na to, kedy sa ľudia budú môcť tešiť na nové skladby na YouTube. „Určite to nebude hneď. Vyjde to, až keď všetci, čo si kúpia album, dostanú, čo chcú. Užijú si album, až potom prídu na rad ľudia, čo čakajú na YouTube. Takže, rátaj január. Tí, čo to chcú na albume, to dostanú hneď. Hneď po tom to pôjde na digitál, až potom YouTube.“ Pouličný Autor Tónov sa nezaradí k interpretom ako Samey, ktorí hneď po zverejneného nového CD pustili tracky aj zadarmo medzi priaznivcov na video platformu YouTube. Dáva to však zmysel.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
„Cigánsky sen" v maďarčine? Toto skrátka musíš počuť (VIDEO)

Možno jemným prekvapením je, že na novom albume sa nenachádzajú hostia. „Nie. všade majú hostia čo povedať. Nebudeme tlačiť na pílu, len aby tam niekto bol. Ten album je veľmi osobný, preto som ho musel urobiť sám,“ priblížil P.A.T. Skutočne, toto CD bude pravdepodobne tým najviac osobným hudobným projektom, aký kedy vytvoril.

„Každý album je iný. Vyspelejší. Pre niekoho je lepší jeden, pre niekoho druhý. Pre mňa je tento teraz aktuálny a to je asi všetko,“ odpovedal Franto fanúšikovi na otázku, či si myslí, že toto bude jeho najlepší album v kariére. Jedná sa konkrétne o piate CD od Pouličného Autora Tónov, pričom viacero aspektov skutočne nasvedčuje tomu, že toto by mohlo byť z jeho strany zatiaľ to najlepšie, čoho sme sa dočkali. Či to tak však naozaj bude, zistíme, až keď budeme nové CD Všetko bude dobré priamo počúvať. A to už bude, ako píšeme v úvode, za niekoľko dní.

Photo credits: Pouličný Autor Tónov, IG

Odporúčame