Rytmus má hodnoty usporiadané: Kariéra? Tá nie je najdôležitejšia

Rytmus je šťastný. Poviete si, veď to je jasné, kto by nebol šťastný po tom, čo dosiahol také veci ako on, prípadne sa zamyslíte nad veľkosťou jeho bankového účtu. Rytmus je ale šťastný inak, spôsobom, akým ešte v živote šťastný nebol.

Nie nadarmo sa hovorí, že láska hory prenáša, že láska mení ľudí. Tento cit v nás prebúdza to najlepšie, čo sa v našom vnútri nachádza a je to vidieť. Patrik Vrbovský momentálne žije usporiadaným súkromným životom so snúbenicou Jasminou Alagič. Navyše, čakajú spolu prírastok do ich vznikajúcej rodiny.

Rytmus bol dlho známy ako tvrdý a nekompromisný raper, nikdy mu nikto nevezme, že spolu s ďalšími postavil piliere slovenskej rapovej scény. Má už ale po štyridsiatke, navyše, v decembri si splnil sen boxerským zápasom proti Čechovi Marpovi. Teraz sa Rytmus začal venovať rodinnému životu a budovaniu rodiny.

Jeho hodnoty sú preto zmenené, čo dáva zmysel a my to môžeme len a len kvitovať. Potvrdzuje to aj Patrikov posledný príspevok na sociálnej sieti, v ktorom dal jasne najavo, čo je preňho najdôležitešjie. „Žiadna kariéra, cestovanie a peniaze sa nevyrovnajú tomuto malému zázraku. Už sa ho nevieme dočkať.“ Držíme palce, aby Patrikovi a Jasmine všetko išlo ako po masle.

Odporúčame