Kali si zaobstaral nový kúsok do šatníka: Fanúšikovia ho chvália

O Kalim toho píšeme v poslednom čase až-až. Začalo mu turné, je porotcom v šou, môže sa stať držiteľom sošky OTO. To je všetko síce pravda, ale v tomto článku sa chceme zamerať na niečo, čo súvisí s jeho hudobnou kariérou len nepriamo.

Prečo nepriamo? Pretože žijeme v dobe, v ktorej dobrý imidž, či už na pódiu alebo mimo neho, jednoducho k raperovi, či všeobecne k humelcom patrí. Kali nie je výnimkou, známe sú jeho štýlové bundy či personalizované šiltovky. Má taktiež množstvo vlastných kúsok a na dračku ide aj jeho merchandise.

Teraz bude reč o teniskách. Kali rozhodne nepatrí medzi hudobných kolegov, ktorí by prakticky denne zásobovali svoje profily na sociálnych sieťach rôznymi druhmi topánok či oblečenia, ale keď si zaobstará niečo naozaj zaujímavé, podelí sa o to so svojimi priaznivcami. Fanúšikovia často vyslovene prahnú po tom, aby sa dozvedeli z umelcovho súkromia čo najviac, pritom prakticky nezáleží, či ide relevantnú alebo iba doplnkovú informáciu.

https://www.instagram.com/p/BtyjSeiDyG2/

Fotka tenisiek, ktorú Kali zverejnil sa okamžite stala terčom lajkovania a komentovania. Zaujímavý kúsok obuvi bez väčších diskusií uvidíme na známom umelcovi aj počas jeho prebiehajúcej tour Dovi Dopo či dokonca v televízii.

Odporúčame