Podarilo sa nám nájsť najkrajšie mesto Slovenska a zároveň najlepšiu prácu? Posúďte sami!

Wikipedia

#Týždeň s poradovým číslom 44 je pomaly za nami a tak je najvyšší čas sa obzrieť za tým, čo ste možno zmeškali počas uplynulých 7 dní. Aspoň čo sa týka obsahu Hashtag.sk.

Začneme od aktuálneho kvízu, ktorý sa stal najčítanejším článkom posledného týždňa. Nikola sa v ňom sústredila na kuriozity, na ktoré môžeme byť ako Slováci právom hrdí a ktoré by sme mali rozhodne poznať. Odozva bola teda vynikajúca. Mimochodom, hrdí môžeme byť tiež na slovenský strom roka, ktorý bude našu krajinu reprezentovať za hranicami.

Rado alias Nie je túra bez Štúra sa nedávno vybral do Bardejova a jeho reportáž (ne)dáva odpoveď na to, či je najkrajším mestom u nás. Zároveň sa tento blog stal najzdieľanejším článkom na sociálnych sieťach. Pravdepodobne je medzi čitateľmi dostatok hrdých Bardejovčanov.

Keď sme pri túrach, zelený autobus Bažant Kinematografu už 15 rokov putuje po Slovensku a púšťa novinky aj klasiky z českej aj slovenskej kinematografie. Kika sa o zákulisí projektu porozprávala s jeho koordinátorkou Ľubicou Orechovskou.

Cestovania sa týka aj dojímavý príbeh seniorskej dvojice z Poľska, ktorá sa rozhodla napriek nepriazni osudu sadnúť do karavanu a cestovať. Nevynechali ani Slovensko a počas ich putovania ich cesty dokumentoval fotograf Filip Miller. Vznikol tak vskutku intímny dokument.

Po cestovaní sa človek musí vrátiť do práce. Čo ak je však tá jeho najlepšou na svete? Mia pre vás našla presne takú. A ešte aj výborne platia!

Prajeme vám pekný víkend a pri ďalšom sumári sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame