Pobije sa Marián Gáborík so slovenským rapperom?

Pobije sa Marián Gáborík so slovenským rapperom? To je otázka, ktorá v závere minulého týždňa preblesla hlavou viacerým z nás. Dôvodom je fakt, že niekdajší skvelý slovenský hokejový útočník bude súčasťou podujatia Fight Night Challenge. Tam bude v boxerských zápasoch v akcii viacero mien zo slovenskej rapovej scény. 

Doposiaľ vieme, že sa na FNC predstaví Rytmus v zápase proti Gáborovi Borárosovi. Taktiež, že si zmerajú sily Čis T a Frayer Flexking (nezabúdajte na facku, ktorá obletela (nielen) Slovensko), či Moloch Vlavo a barber Laky Royal. Jednotlivé zápasy možno nebudú športovo na takej úrovni, ako keď sa bijú profesionáli. Ale o šou sa báť dozaista nemusíme. Tá je pri pohľade na mená zaručená.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FNC (@fightnightchallenge)

Pobije sa Marián Gáborík so slovenským rapperom?

Aktuálne sa objavili informácie, podľa ktorých by sa mal v akcii predstaviť aj Marián Gáborík. Ten je už oficiálne na športovom dôchodku. Jeho kontrakt s Tampou Bay Lightning je minulosťou. Samozrejme, Gáborík nehrá NHL už niekoľko rokov. Pôčas pôsobenia v Ottawe Senators sa zranil a prakticky ukončil kariéru. Jeho zmluva ale bola stále v platnosti. Preto sa nemohol venovať iným aktivitám. Ako napríklad boxerským zápasom.

Dodajme, že Marián Gáborík je dodnes jedným z najlepších slovenských hokejistov v histórii. V roku 2012 vyhral ako útočník Los Angeles Kings Stanley Cup. Je historický najvyššie draftovaným Slovákom. Minnesota Wild si ho v roku 2003 vybrala z celkového tretieho miesta. A bol taktiež súčasťou legendárnej zostavy Slovenska na OH vo Vancouveri. Tam slovenskí hokejisti obsadili štvrté miesto. I keď siahali na celkový triumf.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FNC (@fightnightchallenge)

Kombinácia športu a rapu a láka

To, že sa Marián Gáborík predstaví na fighterskej karte s menami ako Rytmus či Attila Végh je samo o sebe nesmierne zaujímavé. Zaujímavé bude aj to, kto by mohol byť jeho možným superom. Momentálne meno známe nie je. Objavujú sa ale rôzne špekulácie, či to nebude niekto z rapového sveta.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
SpecialBeatz a Rytmus na tracku „Vizionár": Zdroj motivácie, ktorý potrebuješ?

Nečudo, že sa o tom hovorí, veď kombinácia športu a rapu je niečo, čo láka. Ukazuje sa to v zahraničí, platí to aj u nás. Veď v rámci OKTAGON MMA sa budú v máji byť MMA legenda Karlos Vémola a rapper Marpo. S kým by sa mohol Marián Gáborík, ktorý bol počas kariéry súčasťou šarvátok len skutočne výnimočne, mohol pobiť?

Čoskoro to zrejme zistíme, pretože turnaj je v pláne 27.decembra 2021. Objavili sa aj fámy o tom, že FCN sa snaží len vyhypovať fanúšikov. A že Gáborík v skutočnosti nebude bojovať, ale bude spolu so svojím kamarátom a parťákom Borisom Valábikom súčasťou moderátorského tímu. Ktovie, zatiaľ to tak nevyzerá, ale pravdou to byť môže.

Ak by sme ale skutočne videli Mariána Gáboríka v boxerskom zápase proti niekomu zo slovenského rapu, bolo by to prinajmenšom šialené. Fight Night Challenge skladá kartu, ktorá bude zaujímať nielen priaznivcov bojových umení. Zaujme prakticky každého, kto pozná ľudí zo sveta šoubiznisu, sveta hudby alebo sveta športu. Marketingový potenciál tohto podujatia je obrovský.

Ostatné: Ak ťa zaujíma, prečo robí Kontrafakt svetovú kvalitu, rozhodne si poztri tento aktuálny článok na našom webe.

Photo credits: Fight Night Challenge, IG

Odporúčame