SpecialBeatz a Rytmus na tracku „Vizionár“: Zdroj motivácie, ktorý potrebuješ?

SpecialBeatz a Rytmus spojili sily v novom tracku, ktorý nesie názov „Vizionár“. V istom ohľade sú obaja vizionári v tom, čo robia, takže môžeme konštatovať, že meno pre song je to vyslovene ideálne. Poďme sa na túto novinku pozrieť zblízka. 

„Vizionár“, ktorý inšpiruje aj teba

SpecialBeatz dlhodobo patrí medzi najlepších producentov, akých v českom a slovenskom rape máme. Rytmusa predstavovať zrejme ani nemusíme. Rapová stálica, ktorá budovala tento žáner v našich končinách ako málokto. Preto, keď song „Vizionár“ uzrel svetlo sveta, nebolo nad čím váhať. Stačilo stlačiť button „play“.

Skladbu si môžete vypočuť aj na streamovacích platformách a pripájame vám ju aj sem.

Na rovinu treba napísať, že ak nemáte radi motivačné a inšpiračné texty, toto nie je pre vás. Na druhej strane, ak sa radi prostredníctvom hudby posúvate mentálne vpred a beriete ju ako palivo v ceste za úspechom, táto skladba by sa vám mohla páčiť. Hodnotiť kvalitu Specialovej hudby či Rytmusovho rapu zrejme nie je v tejto chvíli na mieste. Vieme, čo od nich môžeme čakať a to dlhodobo.

A inak, Rytmus má aj nový merch, ktorý vo vás možno prebudí túžbu cítiť sa nezastaviteľný. Nižšie si ho môžete prezrieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JBMNT.STORE (@jbmnt_store)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Pripomeň si moment, keď Strapo spojil sily s Mariánom Čekovským. Song „2LÁK“ v sebe dodnes skrýva veľké množstvo silných myšlienok. Viac sa dozvieš po kliknutí sem

Skladba „Lieky“, na ktorej spolu robili Martin Matys a Boy Wonder má už aj videoklip. A musíme konštatovaž, že originálny a pútavý. Ak si naň zvedavý, môžeš si ho pozrieť tu.

Photo credits: Instagram/Rytmus, Instagram/SpecialBeatz

Odporúčame