Osťo si splnil sen. Hypeman spúšťa vlastnú talkshow. Von je prvý diel

Osťo je príkladom toho, že keď si ideš za niečím, čo skutočne chceš, skôr alebo neskôr sa k tomu môžeš dostať. Ono to môže znieť jednoducho, ale skrátka treba bojovať o svoje sny. Osťo po desiatich rokoch od toho, ako vznikla známa séria jeho rozhovorov s rappermi, spúšťa vlastnú talkshow. Na YouTube je dostupný prvý diel, poďme sa pozrieť na to, ako to celé vyzerá.

Talk Show s Osťom je na svete. Známy hypeman sa netajil tým, že vlastná šou je jeho dlhodobým snom a postupne si za tým išiel. Na prelome rokov 2020 a 2021 sa to stalo skutočnosťou. Osťo má vlastnú šou, na spôsob amerických programov, ktoré sú úspešné po celom svete, pričom prvý diel je dostupný už aj na video platforme YouTube. Samozrejme, cieľom je robiť túto šou pred davmi ľudí, ale vzhľadom na to, aká je situácia, budeme si na to musieť ešte chvíľu počkať. V tomto bode je to už iba otázka času.

Osťo je ostrieľaný moderátor a má za sebou stovky rozhovorov, pričom ho pozná prakticky každý, kto sleduje slovenský alebo český rap. Ak by si ale čakal, že v pilotnej epizóde budú rapperi, pravdepodobne by si ostal mierne prekvapený. V talkshow, ktorá má necelých štyridsať minút sa objavujú dvaja hostia. Prvým z nich je MMA fighter Ľudovít Klein, ktorý sa ako prvý Slovák predstavil v prestížnom UFC. Stal sa vôbec prvým hosťom Talk Show s Osťom, pričom sám o sebe je osobou, z ktorej by si človek vedel zobrať motiváciu.

Potom sa Osťo rozprával so speváčkou Emmou Drobnou, ktorú sme mohli v minulom kalendárnom roku počuť aj na Dameho albume 100RY, kde sa vo vynikajúcom svetle objavila na skladbe Za vás. Myslíme si, že v prvej epizóde si takpovediac každý prišiel na svoje, ono, keď Osťa sleduješ už dlhší čas, tak buď pozeráš skoro všetky rozhovory, ktoré má, alebo ti jednoducho nie je po chuti. Ak ti ale sadol už dávnejšie, tak táto šou bude niečo, čo by ťa mohlo baviť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Do čoho spadol Separ a prečo sa Smart neosprchoval? (VLOG)

Samozrejme, nejdeme obsahovo do hĺbky, aby si si diel mohol pozrieť sám a my sme ti to tu nevyspoilovali, to nemá nikto rád. Treba dodať, že hypeman Osťo otvára nový rok vo veľkom štýle a môže byť pre mnohých ľudí inšpiráciou. Úspech sa nerodí cez noc, ale keď máš hlavu správne nastavenú a buduješ svoj sen, tak sa ti v konečnom dôsledku môže podariť to, čo by si chcel.

Foto: Talk Show s Osťom, video, YouTube.com

Odporúčame