Do čoho spadol Separ a prečo sa Smart neosprchoval? (VLOG)

dms

Život chalanov z crew DMS je plný všakovakých zážitkov aj samostatne. Keď sa však tieto rapové ikony modernej doby dajú dohromady na koncertných výjazdoch, vznikajú veľké zverstvá. A kúsky z ich spoločných dobrodružstiev sme dostali opäť v podobe veľmi výborného DMSLIFE vlogu číslo 14. Alebo tak nejak.

Štrnáste šialenstvo s DMS

Koncerty, cesty na koncerty, backstage a veľa záberov, ktoré ako bežný smrteľník naživo neuvidíš. To všetko a oveľa viac ťa samozrejme čaká aj v aktuálnom videu, ktoré má opäť príjemných pár desiatok minút.

Chuť ovocia a tvojho nesplneného sna

Vo vlogu DMSLIFE#14 si zároveň vieš pozrieť aj exkluzívne zábery z limuzíny, ktorou sa Separ viezol na koncert aj v spoločnosti Carlosa, s ktorým dali dokopy beznádejne pravýborný rum Monsignor. A keďže sa v týchto priateľských vlogoch vždy spája viac roztopašných zážitkov dohromady, vychutnať si môžeš aj cestu na Zrće. Tá sa samozrejme opäť niesla v znamení jemného peklíčka.

Taktiež sa zároveň môžeš tešiť na zopár známych tvárí, pričom nebude chýbať ani sám Osťo, ktorého si fanúšikovia DMSLIFE pravidelne vychvaľujú. No a už ťa veľmi nebudeme zahlcovať ďalším textom, proste si to bež pozrieť. A keď chceš vidieť viac pekných článkov, tak nám rozdaj following všade, kde sa to dá. Díki moc a pekný večer.

A keď ste nevideli Dameho nové štúdio, tak si ho pozrite tu:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@adamvandame)

Odporúčame