OKTAGON 47: Karlos Vémola vie, ako musí obhájiť svoj titul v Bratislave

Karlos Vémola (zdroj: OKTAGON MMA)

#Už tento víkend je na programe v Bratislave turnaj OKTAGON 47, na ktorom sa priaznivci zmiešaných bojových umení môžu tešiť na viaceré pútavé merania síl. Tým najzaujímavejším zrejme bude duel o titul v kategóriii do 93 kilogramov.

Karlos Vémola vie, čo musí urobiť

V hlavnom dueli podujatia na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu proti sebe nastúpia česká MMA ikona Karlos Vémola a slovenský vyzývateľ Pavol Langer. Langer si miesto v titulovej bitke vyslúžil zdolaním favorizovaného Nemca Alexandera Poppecka. Momentálne je dočasným šampiónom poloťažkej váhy do 93 kilogramov a v hlavnom meste Slovenskej republiky by mohol získať riadny titul.

Proti nemu ale stojí legendárny Vémola, v česko-slovenskom MMA niet väčšieho mena a lákadla pre priaznivcov. Karlos nastúpil do 42 profesionálnych duelov, v ktorých vyhral v 35 prípadoch. Pred meraním síl s Langerom vie, na čo si musí dať pozor a taktiež vie, akým spôsobom by mohla viesť na OKTAGON 47 cesta k úspechu.

„Jeho najväčšou silou je jeho srdce, bojuje od začiatku do konca a má nesmierne silné závery,“ povedal Terminátor v NA DOHLED pred blížiacim sa turnajom. „Mám iba dve možnosti ako uspieť. Buď budem pripravený tak, že s ním pôjdem až do samotného záveru piateho kola alebo ho do záveru nepustím vôbec a ukončím ho v prvom či v druhom kole,“ uviedol niekdajší bojovník organizácie UFC. 

Sleduj náš Instagram  

Zdroj: hashtag.sk, oktagonmma.com
Odporúčame