Dohadovanie zápasov cez Instagram? Slovenskú legendu čaká v Oktagone česká výzva

Ivan Buchinger s titulmi šampióna Oktagonu

Ivan Buchinger po zisku ďalšieho opasku šampióna (Zdroj: Instagram/Ivan Buchinger)

#Už tento víkend sa organizácia OKTAGON MMA vracia do Bratislavy. Na programe je turnaj OKTAGON 47, na ktorom sa v hlavnom meste Slovenska predstaví aj legendárny bojovník Ivan Buchinger. Jeho protivníkom bude český fighter Jakub Dohnal. 

Digitálne dohadovanie zápasov

Dohodnúť si s niekým zápas vo svete zmiešaných bojových umení sa dá rôznymi spôsobmi. Napríklad, niekoho vyzveš verejne v klietke, pošleš mu odkaz cez médiá, necháš to na promotérov, alebo súperovi môžeš napísať cez sociálne siete. Žijeme v digitálnej dobe, preto by táto alternatíva mala byť braná do úvahy. Bojovníci sú tiež ľudia, ktorí si píšu. Takto nejako sa zrodilo aj meranie síl medzi Ivanom Buchingerom a Jakubom Dohnalom, ktoré uvidíme na turnaji OKTAGON 47 v Bratislave.

„Napísal mi na Instagrame a opýtal sa ma, či s ním chcem ísť do zápasu,“ povedal ikonický Ivan Buchinger, v relácii NA DOHLED, ktorú OKTAGON MMA pravidelne prináša pred jednotlivými turnajmi. „Povedal som mu, že môžeme ísť do toho, ale musí sa dohodnúť s promotérmi. Tak išiel a celé to dohodol, nastúpime proti sebe v Bratislave.“

„Obaja sme dobrí na zemi, ale nestratíme sa ani v postoji. Preto si myslím, že to bude veľmi zaujímavé,“ nechal sa počuť Ivan Buchinger, ktorý počas svojej bohatej aktívnej činnosti čelil aj Conorovi McGregorovi. „Buki“ sa dal dokopy po zdravotných problémoch a teraz by chcel potvrdiť, že je vo výbornej forme. Pred domácim publikom na Slovensku bude proti Jakubovi Dohnalovi favoritom. Jeho aktuálna bilancia predstavuje 48 profi zápasov, 40 výhier a 8 porážok. 

Sleduj náš Instagram    

Zdroj: hashtag.sk, oktagonmma.com
Odporúčame