OG tour bude vyslovene SATANIÁDA. Separ sa už pripravuje na turné roka

Separ je zárukou kvalitu a pozornosti. Áno, je to tak. Môžete ho mať radi alebo nemať radi, ale ignorovať ho, ak sledujete slovenský rap, je takmer nemožné. Často sa o ňom píše, často sa o ňom hovorí a už dlho neprešiel rok, kedy by sa neobjavil na albume, niekedy aj na dvoch. Či už hovoríme o jeho sólovej dráhe alebo o bombardovaní scény s DMS, tak sa jednoznačne zhodneme, že Separ je OG SK rapu. 

Člen skupiny DMS v tomto období finalizuje prípravu na OG tour k svojmu albumu, ktorý vyšiel v úvode apríla. Vzhľadom na to, že celosvetová pandémia koronavírusu obmedzila, ba priam zrušila všetky kultúrne akcie, interpreti, ktorý na jar vydali albumy, museli niekoľko mesiacov počkať. Týka sa to aj tých, čo vydali nové CD koncom minulého roka či teraz nedávno. Preto nás v nasledujúcich mesiacoch čakajú tour od Kontrafaktu, Separa, Pil C-ho, Dameho aj Nerieš. Jednoducho, kto bude chcieť, nájde si podujatie, kde sa vyblázni.

A Separ zárukou vybláznenia rozhodne je. Či už vystupuje sám alebo ako člen DMS, vždy je to poriadny bordel a medzi rap fans sa v posledných rokoch traduje, že najlepšiu šou robia práve Separ, Dame a Smart. Samozrejme, je to vec názoru a každý sa na to pozrie svojím spôsobom, ale čísla nepustia. Veď si len spomeňte na rok 2017, Separov album Pancier a najnavštevovanejšiu tour.

https://www.instagram.com/p/CC3TFVOFISc/

Bude to teraz viac? Ktovie, na to odpovedia najbližšie mesiace, ale očakávania sú veľké. Separ sa k celej veci vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „OG TOUR bude podľa toho, čo sa deje, keď po koncerte púšťame skladby z toho albumu, úplná sataniáda! Niektoré slovenské zastávky ako Banská Bystrica (prvý deň je skoro vypredaný, na druhý deň dochádza druhá vlna lístkov), Bratislava (sú dva časy hrania v jeden deň…jeden skorší pre ľudí, ktorí na druhí deň robia alebo majú povinnosti a jeden neskorší), Trenčín, Šurany a Žilina sú už v predaji,..“ informoval.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Začína jeseň. Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Album OG obsahuje niekoľko skladieb, ktoré majú priam neuveriteľný koncertný potenciál a vidieť ich predvedené naživo bude bez väčších diskusií nesmiernym zážitkom. Separ v príspevku referuje k udalostiam z posledných dní, kedy koncertuje DMS ako celok, pretože po konci tohto mesiaca Separa, Dameho a Smarta na spoločných akciách uvidíme o niečo menej. Ako totiž spomíname vyššie, Separa čaká OG tour, Dameho 100RY tour (kde bude ako jeho DJ Smart). Ak chcete DMS vidieť pokope v najbližších dňoch, 25.júla na Jakuba sa predstavia v Žiline na mosphit party. Ak sa tam vyberiete, zoberte si chrániče a prilbu. Len tak pre istotu.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame