Rico a jeho prvá skladba z chystaného albumu RESPEKT

Mladí a začínajúci interpreti dostávajú svoj priestor takmer na každom rapovo ladenom portáli. Väčšinou sa to však nestretáva až s takým záujmom, pretože ľudia už v dnešnej presýtenej dobe nedávajú nováčikom veľa šancí, čo je pochopiteľné. Podpora začínajúcich samozrejme funguje od začiatku portálu aj u nás, no nebolo to v takom veľkom meradle, ako na iných portáloch. Treba však podotknúť, že u nás sa nováčikovia respektíve menej známi interpreti stretli s celkom pekným záujmom. Spomenieme BonaParteho, Alfu (na ktorého si kliklo takmer 3000 ľudí!) či posledne Apra. Rozhodli sme sa teda cez tieto sviatky pre malú zmenu a v pár článkoch dáme priestor aj menej známym interpretom.

Začíname dneškom, kedy vám predstavíme novinku od interpreta menom Rico. Tento interpret nám do redakcie poslal svoju novinku, ktorou v podstate odštartoval svoj pripravovaný album RESPEKT, ktorý by mal pozostávať až z 35 skladieb. Nutno dodať, že sa nebude jednať o výhradne sólový album.

Chtěl by jsem poděkovat Rap Generation za spolupraci a za všechno. Cenim si váš názor aj to, že ste mě podpořili… #Album RESPEKT se dava do kupy čekejte 35 atomovek!“ – dodáva Rico.

Na záver by sme len doplnili, že produkciu si robil Rico podľa jeho slov sám. Prejdime už ale k spomínanému tracku. Vaše názory môžte písať do komentárov. Už čoskoro budeme pokračovať ďalšími menej známymi interpretmi. Ak by ste sa chceli tiež so svojou tvorbou podeliť s nami, a hlavne s našimi fanúšikmi, neváhajte nás kontaktovať a určite si dohodneme podmienky.

https://www.youtube.com/watch?v=6YjCO_AkMQY

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.