Dame oznámil dvojalbum: Sľubuje 31 plnohodnotných skladieb

Dame dokončuje tretí sólový album. (Zdroj: IG/adamvandame)

#Úvod nového roka bude silný. Dame totiž oznámil vydanie dvojalbumu, na ktorom bude neskutočných 31 skladieb. Poďme sa na to pozrieť zblízka, ale zatiaľ vám k tomu povieme toľko, že si zapíšte dátum 5. januára 2023. 

Dame finalizuje dvojalbum

Dame potešil všetkých rapových fans. Dokončuje svoj tretí sólový projekt, pričom v tomto prípade nepôjde o album, ale rovno o dvojalbum. „Čaute, na prvé narodeniny môjho syna, 5.1.2023, spustím predpredaj tretieho sólo albumu, bude to dvojalbum a bude obsahovať 31 plnohodnotných vecí.  Konkrétne, 16 a 15 skladieb,“ informoval člen skupiny DMS. Počet trackov naozaj vysoký, ale kto by to mal dať kvalitne, ak nie práve Dame?

Vysvetľuje, prečo projekt nedal von v decembri, ako niektorí jeho kolegovia. „Nejdem sa hrať na marketing, nikdy som nerobil nič z vypočítavosti, vždy robím veci pocitovo tak, ako mi hrajú v živote čísla.  Preto nejdem na vianočný trh, album vydám v najsuchšom období, ale zároveň v pre mňa najlepší deň roka. Myslím, že mám aj tak lojálnych fanúšikov, že je jedno kedy to dropne. Je to fakt brutálny koncept, dôjde vám to všetko v 17tej skladbe,“ približuje svoje rozhodnutia a kroky.

„Keď som hovoril, že bude veľa hudby, tak som myslel naozaj veľa. Ak chceš, posuň toto info ďalej, aby sme porazili tento čudný algorytmus, čo hrá proti umelcom, ktorí si nefotia cecky a riť,“ zakončil sebe vlastným spôsobom.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Odporúčame