Začína jeseň. Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Už nie je dôvod sa pred tým skrývať, alebo to popierať. Leto je za nami a začína jeseň. Dni sa budú skracovať a teploty budú klesať. Nejdeme sa tu ale opúšťať, na to predsa nikto nemá čas. Skôr sa seba aj vás pýtame: Čo umiestniť do svojho rap playlistu? Je hneď niekoľko songov, ktoré by vám mohli najbližšie obobie zlepšiť. Tak sa na ne poďme spoločne pozrieť.

Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Na úvod treba napísať, že si na nasledujúcich riadkoch povieme o viacerých songoch, ktoré sa do jesenného playlistu rapového fanúšika vyslovene hodia. Ale neznamená, že sa budú hodiť všetkým, respektíve, že iné možnosti nie sú. Skôr to berte ako odporúčanie, ktoré by mohlo prispieť k tomu, že budete mať krajší záver tohto kalendárneho roka.

Na úvod si rovno dáme song „TAXI“, ku ktorému sme nedávno mali na našom webe osobitný článok. Emócia a obsah tejto skladby sa na jeseň vyslovene hodí, alebo nie?

„Carpe diem“, alebo ak chcete „seize the day“, respektíve, „ovládni (urči) svoj deň“. Momov song so super vibeom, ktorý môže slúžiť ako návod na prežitie krátkych a chladných októbrových či novembrových dní.

Poďme ďalej. Nevieme ani prečo, ale Pil C feat Separ – „MONEY2″ sa nám pocitovo taktiež hodí do záveru kalendárneho roka. Niekto z vás si možno povie, že je to super výber, iní budú krútiť hlavou. Každopádne, minimálne vás to nabudí a to sa môže zísť.

Aj jeseň môže baviť

Toto bude zrejme nečakaný pick, ale o to viac môže obohatiť váš playlist. Kovbojská spolupráca Zaya so Sameyom sa dostala povedomia v období Halloweenu v roku 2019. Aj preto si svoje miesto v jesennom playliste dozaista zaslúži. Nehovoriac o tom, že títo dvaja si hudobne aj ľudsky veľmi dobre rozumejú.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Z väzenia späť na výslnie. Michajlov v ďalšej úprimnej spovedi

Čo by to bol za playlist bez Dameho a Kaliho? Vyberáme od nich song „Ísť Preč“, pretože, verte alebo nie, veľa Slovákov a Čechov práve počas jesene zvažuje, či definitívne naše krajiny neopustí. Veď kto by nechcel tráviť svoj život niekde, kde slnko svieti dlhšie a zimy sú príjemnejšie?

Dobre a ešte si sem dáme Yza. Je toto jesenný song? Áno, je. Nie, nie je. Vyberte si vy, ale nám hrať počas najbližšieho obdobia bude.

Vedeli by sme vám sem dať aj 10, 20 či 30 skladieb. Ale to by nebolo efektívne. Ak čo i len jeden z vyššie spomenutých trackov obohatí váš jesenný playlist. Cieľ tohto textu bol splnený. A to sa tešte, čo chystáme na zimu!

Toto vás bude zaujímať taktiež: Strapo je konečne späť a je späť vo veľkom štýle. Pozrite si jeho nový track „3:59″, na ktorom hosťuje Separ. Obaja idú poriadne do hĺbky. Viac sa dozviete na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Pil C, Instagram/Dame, Instagram/Zayo

Odporúčame