Nechty ako od profesionála: Využite pomôcky z domu, výsledok vás ohromí

foto: instagram

#Dokonalá manikúra patrí k neodmysliteľnej súčasti mladej, modernej ženy, ktorá sa o seba a svoj vzhľad stará. Dlhé gélové nechty sú už dávno absolútne out, obľube sa teší najmä prirodzenosť, akurátna dĺžka a najmä ich čistota. Už dávnejšie sme písali, že nevkusné gélové nechty sú označované za absolútny prepadák, nehovoriac o tom, že to stojí celkom slušnú sumu. Ak chcete mať pekné a upravené nechty, skúste použiť nasledujúce tipy. Hravo to zvládnete i doma.

1. Očné tiene

Potrpíte si na dokonalé zladenie svojho outfitu? Pridajte k tomu i nechty. Ak zmiešate trblietavé očné tiene s obyčajným priesvitným lakom na nechty, dostanete krásny lak. Keď to zladíte s nejakým obyčajným, neutrálnejším lakom, máte zaručený dokonalý a nadčasový vzhľad. Príklad pre takéto nechty pridávame nižšie.

https://www.instagram.com/p/BUe9q3LFaL3/?tagged=glitternails

2. Bodky

Slnečné počasie je hravé a úsmevné rovnako, ako milé bodky. Bodky sú snáď nesmrteľné a nikdy nimi nič nepokazíte. Aby ste dosiahli parádny vzhľad guličiek, nemusíte si kupovať špeciálne nástroje na ich nanášanie. Stačí, ak použijete obyčajnú spinku do vlasov a wualá, nepoznať rozdiel.

3. Hubka na riad

Ombré sa nenosí len na vlasoch, ale i na nechtoch. K dosiahnutiu ombré nechtov vám postačí obyčajná hubka na riad.

https://www.instagram.com/p/BUczbbXFB21/?tagged=ombrenails

Aby ste však boli ešte viac trendy, skúste sombré nechty. Rozdiel je len v tom, že zatiaľ čo ombré je výrazný prechod odlišných farieb, sombré je prirodzené. Odstrihnite si z hubky menší kúsok, naneste na ňu vybrané laky (odporúčame aspoň tri pre dokonalý prechod) a otlačte na nechty. Aby ste si nemuseli odlakovávať miesto na prste okolo nechtu, naneste si tam obyčajné biele tekuté PVA lepidlo. Funguje na rovnakom princípe, ako špeciálne laky s ochrannom funkciou. Po zaschnutí jednoducho odlepíte.

 

Odporúčame