Vybrali sme top 10 filmov, ako stvorených na babský večer: Prvé lásky, trapasy aj kopec klebiet

Foto: YouTube MsMojo

#Každé dievča si zaslúži chvíľku pre seba. Popcorn, pleťová maska, klebety, dobrý film, kamošky a skvelý večer môže začať! Ale aký film si vybrať? Vďaka týmto top 10 teen filmom zažijete opäť prvé lásky, budete riešiť problémy zo strednej a čo je hlavné, poriadne sa spolu zabavíte!

Pravá blondínka

Elle je presne stelesnením dokonalej blondíny – krásna, správne hlúpa, povrchná, milujúca nákupy a večierky. Keď sa s ňou však rozišiel jej priateľ, rozhodla sa zmeniť svoj život a nasledovať ho na právnickú fakultu. Chcela mu dokázať, že je ho hodná. Všetkých prekvapí už len tým, že sa tam dostane, ale keď začne mať výborné výsledky, všetci zostanú v šoku!

Protivné baby

V stredu nosíme ružovú je kultová hláška z tohto filmu. Ak mám byť úprimná, celý tento film je legenda a ak si ho ešte nevidela, odporúčam ti to čím skôr napraviť. Film sleduje príbeh Cady, ktorá žila s rodičmi v Afrike. Návrat do normálneho života je pre ňu však väčším dobrodružstvom ako safari. Nájde si kamarátov, začne bojovať proti trojici nafúkaných báb a stane sa bežnou stredoškoláčkou. Zvrat nastáva, keď sa zmení na štvrtú protivnú babu.

On je fakt božský

Pamätáš si ešte na časy, keď si sa nevedela dočkať svojich 15. narodenín? Svet teenagerov bol pre teba novinka. Presne takto je na tom Angus, novopečená tínedžerka. Jej rodičia začínajú byť poriadne trápny a ona potrebuje zistiť, či sú jej prsia dosť veľké. Bojuje aj s tým, ako nájsť tie správne outfity a naučiť sa bozkávať. Najpodstatnejšou úlohou je uloviť nový sex symbol školy!

Ľahko ju zbaliť

Na niektorých školách je sex hlavnou témou, ale na tejto je hotovým hriechom! Keď sa Olivia vďaka osočovaniu stane najväčšou radodajkou začne pre ňu peklo. Napriek tomu ho zvládne s gráciou. Rozhodne sa svoju zlú povesť využiť, aby zlepšila meno lúzrov. Za odmenu začne tvrdiť, že sa spolu vyspali. Podarí sa jej ustáť celú túto situáciu?

Bezmocná

Na to, že tento film pochádza z roku 1995, je veľmi nadčasový. Cher je najobľúbenejšie dievča na škole. Ale komplikujú jej to intrigy, trosky, ktoré fajčia iba trávu, otravní učitelia a kde-tu aj vlastný otec. Všetko sa ešte sťaží, keď jej do života vstúpi muž: nevlastný brat a nový sexi spolužiak.

 

Povinne nezadaní

Keď sa Lila vráti domov z USA zisťuje, že doma je zrazu všetko hore nohami. Mama sa zamilovala a jej sestra je mimo zo skupiny, o ktorej nič nevie. Ona sa zaľúbi do chlapca menom Chriz. Je ale asi jediná v celom Berlíne, ktorá netuší, že ide o speváka jednej z najpopulárnejších nemeckých kapiel. Problém nastane, keď mu manažéri pripomenú, že podľa zmluvy musí ostať nezadaný.

Ona je on

Viola miluje futbal a urobila by preň čokoľvek. Keďže ako dievča má obmedzené možnosti, rozhodne sa vymeniť so svojím dvojčaťom-chlapcom, ktorého futbal moc neberie. Nastúpi namiesto neho na strednú školu a začne tvrdo trénovať. To všetko v prestrojení, aby nik nezistil jej pravé pohlavie. Čo ale, keď sa zamiluje do svojho spolubývajúceho?

Popoluška na snowboarde

Brigáda na luxusnej chate na horách má len pár jednoduchých pravidiel: žiadni kamaráti, žúr, iba ak na druhý deň zvládneš prácu, a nikdy nezaspať. Pritom všetkom to mladej Kim dáva možnosť trénovať aj na majstrovstvá v snowboardingu, preto si musí túto prácu udržať. Keď to všetko okorení láska, tak sa z toho stáva dokonalá zima.

Kráľovná ročníka

Sydney prišla v detstve o matku, takže vyrastala s otcom inštalatérom. Po strednej sa jej podarilo získať štipendium na rovnakú školu, kde študovala jej mama. Na jej počesť sa rozhodne vstúpiť do spolku, kde bola tiež členkou. Žiaľ zisťuje, že z rešpektovanej Kappa Phi Nu sa stal elitársky spolok plný povýšeneckých pipiek.

Divoška

Zorganizovať veľkú párty je sranda, pokiaľ ju nenarušia rodičia. Poppy Moore ňou preliala pohár otcovej trpezlivosť a zariadila si lístok do internátnej školy v Británii. Nová škola, krajina a aj ľudia. Naraz je toho príliš. Hlavne, keď si o nej všetci myslia, že je povrchná a nafúkaná. Dokáže prelomiť tieto ľady?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame