Najhorúcejšie festivalové trendy pre rok 2022: Dočasné tetovanie, sieťkované outfity i veľa farieb – takto budeš za bohyňu!

Festivalové fashion trendy (Zdroj: GettyImages)

#Festivalová sezóna je oficiálne odštartovaná, čo znamená, že okrem najlepších hudobných vystúpení je čas vytiahnuť aj tie najlepšie kúsky z tvojho šatníka. Festivaly totiž nie sú iba pastvou pre uši, ale aj pre oči. Prinášame ti preto inšpirácie na festivalové outfity, ale aj zaujímave beauty trendy.

Vlasové doplnky

Siahnuť môžeš po rôznych variantoch, či už sú to spony, klipy alebo čelenky zo stužiek.

Hravé účesy

Obľúbené účesy ako zapletané copíky, drdoly alebo dva copíky patria už roky medzi obľúbené trendy. Skombinuj ich so zaujímavými doplnkami a výrazným make-upom a dokonalý festivalový look je na svete!

Body Glitter namiesto líčenia

Trblietky na tvári, ale aj ako telový doplnok možno považovať za základ. Vďaka ním nemusíš siahať po výraznom líčení či doplnkoch.

Odvážne sieťky a kamienky

Medzi najčastejšie festivalové outfity patrili na tohtoročnej Coachelle jednoznačne kúsky oblečenia zložené zo sieťky a kamienkov. Ak patríš k tým odvážnejším, určite po nich siahni!

Strapce sú stále v kurze

Strapce patria už dlhodobo medzi povinnú výbavú na festival. Kedysi stačil aj jediný strapcový kúsok, ako napríklad kabelka, no aktuálne sú už trendy strapcové sukne a overaly, s ktorými budeš neprehliadnuteľná.

Denim nie je nuda

Džínsovina na festivale nemôže byť nudná! Je však potrebné vybrať zaujímavé kúsky a doplnky, ako sú opasky či retiazky.

Háčkované topy, sukne, šaty

Farby žijú stále


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame