Najkrajšia rieka na svete: Hýri farbami, vidieť ju môže len obmedzený počet turistov

Instagram

#Cestovanie to nie sú len slnkom zaliate pláže v známych destináciách, alebo výstup na majestátne hory. Naša Zem skrýva množstvo nádherných zákutí, o ktorých ste možno ešte ani nepočuli.

Jedným z miest, ktoré sa oplatí aspoň raz za život vidieť, je určitý úsek rieky Caño Cristales. Práve táto časť je považovaná za jednu z najkrajších na svete.

Pomáha jej k tomu pestrofarebné sfarbenie, ktoré trvá približne od júna do novembra. Veľké skaly, mohutné stromy, miesto bohaté na živočíchov a v neposlednom rade atraktívne miesto na selfie. Domáci si dobre uvedomujú potenciál tohto miesta a aby zabránili jeho zničeniu, rozhodli sa zaviesť to, že túto rieku môže denne vidieť iba 180 turistov.

Tí, ktorí toto miesto navštívili a odfotili, sa o svoje zábery neváhali podeliť na Instagrame, vďaka čomu sa aj vy môžete na chvíľu preniesť za krásami rieky.

😍 #travel #colombia #cañocristales

A post shared by Pauline (@poupie.chv) on

Struggling to yoga #yoga #colombia

A post shared by Mar Rux (@marruxi) on

Caño cristales!!! Sueño cumplido #travel #colombia #mitierra #landscape

A post shared by Natalia Diaz (@nataliadiazbrochet) on

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií