Na Slovensko prichádza nové online trhovisko: Nájdeš v ňom až 100 miliónov ponúk

Online nakupovanie

Online nakupovanie (Zdroj: Pexels.com/Karolina Grabowska)

#Najväčšie trhovisko európskeho pôvodu s takmer 25-ročnými skúsenosťami na trhu – to je Allegro. Tento týždeň spustilo na Slovensku svoje nové lokalizované trhovisko. Expanzia je súčasťou pokračujúceho rastu v strednej Európe.

„Využívame naše skúsenosti a poznatky z českého trhu a snažíme sa priniesť podobnú, lokalizovanú a na partnerstvá orientovanú stratégiu aj na Slovensko. Naším cieľom je zabezpečiť hladké a príjemné nakupovanie a predávanie,“ uviedol Matthias Frechen, obchodný riaditeľ spoločnosti Allegro. „Z našich prieskumov vyplýva, že slovenskí zákazníci od Allegro očakávajú výhodné ceny, široký sortiment a spoľahlivé nakupovanie podložené overenými hodnoteniami od ostatných používateľov. Sme odhodlaní tieto očakávania na Slovensku nielen splniť, ale aj prekročiť.“

Slováci poznajú online trhoviská a ich výhody

Prieskum medzi slovenskými zákazníkmi ukázal, že online trhoviská sú čoraz populárnejšie vďaka ich pohodliu, rozmanitosti a konkurenčným cenám. Keďže 77 % respondentov je oboznámených s konceptom trhoviska a 42 % už pozná Allegro podľa mena, platforma je dobre pripravená na to, aby sa stala cenným a spoľahlivým partnerom pre slovenských predajcov.

Allegro im ponúka hladký proces predaja vďaka svojim technologickým a finančným riešeniam, analytickým nástrojom, ľahkej integrácii s ich vlastnými e-shopmi, vzdelávacím programom a marketingovým nástrojom, ktoré sú navrhnuté na podporu rastu ich podnikania.

Všetky funkcionality sú prispôsobené miestnemu trhu – od jazyka, meny a spôsobov dopravy, vrátane doručenia do širokej siete odberných miest v rámci celého Slovenska.

Matthias Frechen, obchodný riaditeľ spoločnosti Allegro
Matthias Frechen, obchodný riaditeľ spoločnosti Allegro (Zdroj: Allegro)

Zameranie sa na zákazníka

Spoločnosť ponúka slovenským spotrebiteľom prístup k rozsiahlemu výberu produktov s až 100 miliónmi dostupných ponúk. Katalóg produktov zahŕňa všetko od elektroniky, domova a záhrady, športu a voľného času, výrobkov pre deti, automobilov, cez módu a obuv, zdravie a krásu, knihy, až po médiá, zberateľské predmety a umenie. To robí z allegro.sk najväčšiu e-commerce platformu na Slovensku, ktorá ponúka 10-krát viac produktov ako akýkoľvek e-shop na Slovensku za najlepšie ceny.

„Ako ukazuje náš prieskum, cena je jedným z kľúčových faktorov, ktoré motivujú slovenských spotrebiteľov k nakupovaniu online. Taktiež je pre nich oveľa jednoduchšie nájsť dobrú ponuku online, ako v tradičných obchodoch. A práve to sa im snažíme ešte viac zjednodušiť našou garanciou najnižšej ceny, ktorá porovnáva ceny s vybranými online obchodmi na Slovensku a ukazuje najlepšie ponuky na našej platforme. Ak by sme takúto garanciu nevedeli splniť, vrátime zákazníkom 150% rozdielu ceny vo forme kupónu,“ povedal Wojciech Bogdan, marketingový a finančný riaditeľ.

Nakupovanie bez rizík

Už od štartu platformy môžu používatelia využívať službu predplatného Allegro Smart!, ktorá prináša neobmedzené bezplatné doručenia, exkluzívne ponuky a prémiovú zákaznícku podporu za výhodný poplatok 11,99€ ročne, alebo 2,49 € mesačne pre príjemnejšie nakupovanie u akéhokoľvek predajcu.

Pre tých, ktorí si chcú program najprv vyskúšať, je k dispozícii špeciálna skúšobná ponuka: 5 bezplatných doručení počas prvých 6 mesiacov, čo slovenským zákazníkom ponúka perfektnú príležitosť vyskúšať si nakupovanie. Celá platforma v slovenskej verzii je dostupná už dnes.

Využiješ túto uvítaciu ponuku?

Allegro prichádza na Slovensko
Allegro prichádza na Slovensko (Zdroj: Allegro)
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame