Na prvý pohľad podozriví: Typy ľudí, ktorí majú rozhodne niečo za lubom

Photo by Natasha Brazil on Unsplash

#Čo si budeme hovoriť. Náš svet je plný podivínov. Aj vám sa už určite neraz stalo, že ste stretli čudáka, ktorý sa stal podozrivým číslo 1. A čím si to vyslúžil? Práve svojim neštandardným správaním. Užívatelia Redditu sa podelili s naozaj divnými ľuďmi, u ktorých ihneď vycítili, že majú niečo za lubom.

A ktovie. Možno sa podobný „týpek“ nachádza aj vo vašom okolí. Spoznáte ho aj vy v nasledujúcich vzorcoch správania?

#1 Tajnostkár

Photo by Kristina Flour on Unsplash

Keď som prišiel do nového zamestnania, mal som kolegu, ktorý ma ťahal na toaletu už počas prvej prestávky. „Toto musí ostať medzi nami. Viem, že ti môžem veriť,“ zahlásil mi a ja som len nechápavo zdvihol obočie. Neskôr som sa dozvedel, že to je konšpirátor najväčšieho zrna a radšej som sa mu začal vyhýbať.

#2 Čo je tvoje, to je moje, a o to moje sa radšej nestaraj

Photo by chuttersnap on Unsplash

To sa mi stalo v nemocnici. Ležala som na gynekologickom oddelení a čakala na termín pôrodu. Doviezli ku mne mamičku, ktorá sa rozhodla, že budeme tie najlepšie kamarátky. A keďže sme boli „kamošky,“ začala si brať moje veci. Mejkap, kávu, banány. Keď dostala od manžela bonboniéru, radšej ju išla zjesť do sprchy. Aby sa s ňou nemusela podeliť.

#3 Ja nie som drzá! Som len úprimná!

Photo by Stas Svechnikov on Unsplash

Presne to boli pamätné slová mojej novej kolegyne, ktorá ma ihneď začala presviedčať o tom, že nie je taká mrcha, ako sa o nej hovorí. Vraj je len maximálne úprimná. Aj k našim zákazníčkam. Jednej povedala, že v tom tigrovanom overale vyzerá príšerne. Bola to síce pravda, ale tá žena si to nezaslúžila.

#4 Urobilo sa to samo

Photo by micah. on Unsplash

Toto je prístup môjho suseda. Neprizná si v ničom chybu. Všetko podľa neho vznikne bez jeho pričinenia. Aj jeho auto samo nacúvalo do môjho auta. Za žiadny svoj prešľap nevie prevziať zodpovednosť. Ťažko sa žije vedľa takého človeka.

#5 Ja som vždy čestná!

pixabay.com

Moja žena sa rozhodla predať dom po svojich rodičoch cez vychýrenú realitnú kanceláriu. Pani, s ktorou si dohodla stretnutia, nás vari 100-krát ubezpečovala o tom, že je úplne čestná. Už vtedy mi zablikali všetky kontrolky. Samozrejme, že nás nakoniec pekne oklamala a s klientom sa dohodla, že časť sumy jej dá priamo do vrecka.

#6 Keď je to trošku naopak

Photo by Héctor Martínez on Unsplash

Mala som známu, ktorá ma upodozrievala od prvého momentu. Neustále mi stála za chrbtom, kontrolovala každý môj pohyb. Vraj nedôveruje ľuďom. Konieckoncov jej správanie ju vyšvihlo na prvé miesto ľudí, ktorých som začala podozrievať ja. Odľahlo mi, keď sa odsťahovala na druhý koniec republiky.

A podľa čoho sa vám podarilo identifikovať podozrivého človeka?

Zdroj: reddit.com
Odporúčame