Lil Durk dissuje Gunnu: Obviňuje ho z donášania (VIDEO)

Lil Durk x Gunna (Zdroj: TW, LOVEBSCOTT)

#Aktuálne sa v Spojených štátoch amerických vo veľkej miere rieši kauza okolo rapera Young Thuga, ktorej súčasťou je (okrem iných) aj ďalší interpret Gunna. 

Lil Durk dissuje Gunnu

Young Thug na tom momentálne nie je dobre, čelí viacerým obvineniam a hrozí mu niekoľko rokov vo väzení. Viac sa o celom jeho prípade môžete dočítať v našom osobitnom článku, ktorý vám pripájame nižšie.

Jeden z TOP svetových raperov čelí 65 obvineniam: Spomínajú sa gangy, kokaín či zbrane

Jednou z postáv, ktorá je v celej záležitosti ohľadom labelu (pre niekoho gangu) YSL, zainteresovaná, je aj ďalší rapper, Gunna. Do neho sa aktuálne pustil 6ix9ine, ktorý ho obvinil z toho, že na Young Thuga donáša. O tom si môžete prečítať v ďalšom texte.

6ix9ine sa pustil do Gunnu: Nepáči sa mu, že prezlieka kabáty. „Obetoval“ kolegu?

Tekashiho slová teraz potvrdzuje aj Lil Durk, ktorý v novom teasovanom tracku dissuje Gunnu, ktorého odsudzuje kvôli donášaniu na Young Thuga a na celý label YSL.

V tejto chvíli je jednoznačné predovšetkým to, že aj keď Gunna svojimi výpoveďami na súde zrejme zamedzil tomu, že pôjde za mreže, v rapovej komunite, a celkovo v súkromnom živote, ho nečaká jednoduché obdobie. Donášanie sa totiž v týchto kruhoch neodpúšťa.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame