6ix9ine sa pustil do Gunnu: Nepáči sa mu, že prezlieka kabáty. „Obetoval“ kolegu?

6ix9ine x Gunna (Zdroj: TW, XXLMAG)

#Raper 6ix9ine, ktorý so sebou prináša rozruch vždy, keď niečo povie alebo spraví, o sebe opäť dáva vedieť. Najnovšie sa oprel do hudobného kolegu Gunnu, ktorého podrobil tvrdej kritike.

6ix9ine Gunnu nešetrí

Aby si lepšie pochopil, prečo Tekashi Gunnu aktuálne kritizuje, musíme si pripomenúť, o čo vlastne ide. Gunna v decembri vyjadril podporu raperovi Young Thugovi a ďalším členom YSL, ktorí čelia obvineniam z kriminálnej činnosti v medializovanom prípade znánom pod názvom RICO. Avšak, ako čas plynie, názory a okolnosti sa menia.

Chystá sa 6ix9ine na zápas v boxe? (VIDEO)

6ix9ineovi sa nepáči, že Gunna hovorí o YSL ako o hudobnom labeli, pričom, vo svojom priznaní ich nazval gangom a kriminálnou skupinou. „Na súde si povedal, že sú gang, na sociálnych sieťach tvrdíš, že sú label. LOL, niečo také skrátka nevymyslíš,“ hovorí Tekashi. „Chlapci sa tvária, že menia strany, ale je tu iba jedna strana.“ 6ix9ine taktiež skritizoval Gunnu za to, že sa priznal, prijal trest a zároveň nasmeroval pozornosť policajných zložiek na Young Thuga, i keď pôsobil, že ho podporuje. 

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame