Dame na znak vďaky fanúšikom pribalil k jednému z albumov prsteň v hodnote 1300 eur (FOTO)

Dame (zdroj: IG/adamvandame)

#Všetci vieme, že Dame robí veci jedinečným spôsobom. Potvrdil to aj aktuálne, keď uviedol, že do jedného z albumov pribalil fanúšikovi zlatý prsteň v hodnote 1300 eur. 

Dame niekomu urobí radosť

Dame má momentálne von svoj tretí sólový album FRÍ DOM, pričom aktuálne prebieha predpredaj, v ktorom sa tento hudobný projekt predáva ako teplé rožky. Člen skupiny DMS má obrovskú podporu fanúšikov a rozhodol sa, že jedného zo svojich priaznivcov poteší osobitým spôsobom. „V jednej z predobjednávok bude pribalený zlatý prsteň v hodnote 1300€. Je naňom logo tohto albumu, pre mňa velmi nostalgická vec, dom jedným ťahom, ktorý som ja nakreslil. Bude tak ako aj môj prívesok 100ry vyplnený farbou, ktorá v tme svieti. Vždy k albumu si dávam na pamiatku niečo vyrobiť, tentokrát to bude prsteň,“ napísal na Instagrame.

„Budú vyrobené len dva, jeden pre mňa a jeden pre niekoho z vás ktorí ste si predobjednali, alebo ešte predobjednáte album. Jediná podmienka je ešte hodiť follow Pepemu zato, čo pre nás roky robí, a je aj pekné sledovať šikovného človeka, čo niečo tvorí, tak poď nato,“ dodal Dame, ktorý sa na novom projekte prezentuje až 31 plnohodnotnými trackami.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame