Kto zdissuje týchto raperov? (Novinka)

Ligy

Nie, nemusíte dissovať raperov, ktorí nám poslali tento track. Ide o vyjadrenie toho, že chalani si idú tvrdý underground a neboja sa žiadnej výzvy, aj keď sú na začiatku ich cesty.

Je na vás, či chcete zdissovať všetko, čo vás práve serie

„Môžete to brať ako obyčajný track, môžete to brať ako výzvu na DISS a zapojiť sa. Podľa mňa rap začal práve battlom, o ktorý v tomto tracku ide. Je na vás, či chcete zdissovať všetko, čo vás práve serie. Môže to byť práca, peniaze, svokra, systém alebo škola. Proste všetko, na čo máte nervy, tak vypustiť ventil a dať to zo seba von,“ ako sa nám vyjadril Ligy, člen crew, ktorá si hovorí SK REBELLZ.

V tejto crew je aj raper Glitch, ktorý spoločne s Ligym začali rapovať pred 3 rokmi dozadu, kedy začali robiť freestyle o všeličom možnom. Brali to ako zábavu, a vtedy ani len netušili, že by nahrali v štúdiu nejaký track. Dnes to sú 2 roky od vydania prvého tracku a rap ich baví tak, že sa mu chcú venovať full-time.

Ich motiváciou nie je rap využiť na peniaze

„Mojou motiváciou nie je zarobiť na rape alebo robiť nejakú najmodernejšiu hudbu, ale skôr vrátiť RAP späť ku koreňom, kedy nešlo o to, ako dobre to upravíš, ale ako vieš naložiť do majku. Samozrejme, nie som nejaký starý fanúšik rapu, čo necení newschool, ani žiadny hejter. Rád počúvam novú tvorbu od známych raperov, ale môj rap chcem robiť inak a chcem ho posúvať práve na tom náklade a surovosti.“ 

SK REBELLZ

Do budúcna chcú chalani vytvoriť zo SK REBELLZ silnú crew, kde ich bude oveľa viac a budú spoločne ťahať rap, klipy, koncerty a rôzne projekty za jedno lano. Takisto sa chcú venovať aj sólo projektom a mať voľnosť pri tvorbe hudby. Každý, kto má záujem nejako spolupracovať na projektoch, má dvere otvorené spolu s jeho nápadmi. Môžu to byť raperi, speváci, tanečníci, producenti, režiséri, kameramani. Jednoducho každý, kto ma chuť prejaviť svoj talent.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Najlepšia droga je čistá hlava. Yzo a NobodyListen vydali nový klip

„Táto doba potrebuje rebelov. Rebelov, ktorí sa neboja ísť si za svojím snom, rebelov ktorí odmietajú tancovať, ako diktuje štát a systém, a sú pripravení naplno využiť svoj talent,“ odkazuje Glitch.

SK REBELLZ
Odporúčame