Radikal Chef sa dočkal veľkého ocenenia. Čo odkázal fanúšikom?

Radikal Chef sa dočkal veľkej pocty. Jeho album Slovenský Hollywood, ktorý patril k tomu najlepšiemu, čo sme minulý rok v SK rap game počuli, získal platinu. Pozrite sa, ako na to reagoval a čo nám povedal.

Radikal Chef sa teší z platiny

Radikal vydal v minulom kalendárnom roku nový sólový album, ktorý nesie názov Slovenský Hollywood. Obsahuje zaujímavé songs, videoklipy či spolupráce. Právom sa toto CD zaradilo k tomu najlepšiemu, čo sme mohli u nás v roku 2021 sledovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADIKAL CHEF (@radikal_chef)

A teraz tieto tvrdenia potvrdzuje platina. „Ďalšia platina na mojom konte, tentokrát za môj last album Slovenský Hollywood,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram a poslal odkaz svojim fanúšikom. „Nič len veľké ďakujem za to, že si to vkuse idete a robíte sku.vený hurhaj na každej show. Ideme ďalej.“

Keď sme sa dnes s Radikalom spojili, povedal nám, že je to preňho dôležité a vníma to ako zásadný úspech. Ako sám hovorí, platiny sa nedostávajú každý mesiac. Aj keď to nezvykneme robiť, tak vám dáme menší teaser, že so sa týka Radikala, budete o ňom na našom webe možno už čoskoro čítať naozaj exkluzívny obsah.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Radikal Chef, IG

Odporúčame