Koho chceš vychovávať?! Flexking reaguje na komentár Erika Tresora

Foto: Erik Tresor Instagram, Frayer Flexking Instagram

Po skvelom závere roka so silnými projektami na seba strhli raperi pozornosť aj v inej rovine – boxerskej. Azda nikomu neunikla udalosť Fight Night Challenge, na ktorej sa okrem profesionálnych zápasníkov stretli aj interpreti.

Najväčší rozruch spôsobil zápas kontroverzného Frayera Flexkinga, ktorý bezpochyby patril medzi najvýraznejšie osobnosti spomínaného eventu. Jeho súperom bol Čis T a už od prvého staredownu bolo jasné, že sa bude jednať o najvyhrotenejší zápas. Okrem slovných prestreliek prišlo dokonca aj ku fackám, čo ale už vy iste viete.

Prvú konfrontáciu vystriedala azda ešte vyhrotenejšia druhá, ktorá sa skončila fackou od Flexkinga. Video sa samozrejme hneď stalo virálne a hype zápasu priamo podporoval aj Rytmus, ktorý oceňoval oboch aktérov. Práve Paťo pridal na svoj Instagram video, kde Flexking vrátil facku z prvého staredownu, čo mu komentoval jeho kamarát Erik Tresor, ktorému sa správanie lídra BLAS gangu evidentne nepáčilo. Erika určite tiež poznáte vďaka jeho tvrdým trackom a okrem iného sa tiež v minulosti objavil v spoločnej telocvični s Rytmusom.

Zdroj: Instagram @rytmusking

Na komentár Rytmus reagoval stručne: „vybavím„. V tej dobe sa Flexking sústredil plne na zápas a žiadnu reakciu sme na tento komentár nezaznamenali. Pár dni po zápase však prichádza, a to rovno videom vo Frayerovom feede.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Tresora nazýva v popise ku videu „clout chaserom“ a pýta sa ho, koho chce vychovávať. V súčasnosti vôbec nie je vylúčené, že Flexkinga ešte v ringu uvidíme a adeptov tu máme hneď niekoľko. Okrem Erika Tresora si fanúšikovia žiadajú zápas s českým raperom Koukrom, ktorý Frayera pravidelne prostredníctvom sociálnych sietí atakuje a vydal dokonca aj diss.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zápas, ktorý si rozhodne nečakal! Kontroverzný raper si to v ringu rozdá s farmárom

Nuž, ako bude tento rodiaci sa beef pokračovať ešte uvidíme, no mnoho ľudí by rozhodne privítalo ďalší Frayerov zápas. A ako je zrejmé, potencionáli súperi sa začínajú hrnúť.

Frayer Flexking so svojim gangom zároveň v týchto dňoch vydal očakávaný a pekne nadupaný album BLASINEC, ktorý si aj ty vieš s podpismi objednať na TOMTO ODKAZE.

Odporúčame