Zápas, ktorý si rozhodne nečakal! Kontroverzný raper si to v ringu rozdá s farmárom

Šokujúci zápas.

Šokujúci zápas. (Zdroj: Unsplash.com/Johann Walter Bantz)

#Len málokto by nepoznal kontroverzného rapera Andreasa Stolárika alias Frayera Flexkinga, ktorý sa už zúčastnil dvoch Fight Night Challengov. Do ringu sa však postaví aj po tretíkrát! Tento raz však jeho vyzývateľom bude farmár Baron, ktorý nedávno musel opustiť Farmu 14 pre jeho správanie.

Frayer Flexking patrí medzi najkontroveznejších zápasníkov oraganizácie Fight Night Challenge, ktorá sa uskutoční už po tretíkrát. Raper sa totiž pred zápasom nebojí otvoriť ústa a svojich protivníkov poriadne provokuje. Svoje sili si zmeral už v predchádzajúcich večeroch organizácie, a to s raperom Čis-T, ktorého sa mu podarilo v prvom zápase knokavtovať. Vo svojom druhom zápase však toľko šťastia nemal a s českým raperom Refewom prehral.

Refew odvetný zápas s Flexkingom odmietol a tak v nasledujúcom Fight Night Challenge, ktorý sa bude konať 27. decembra v priestoroch Bobyhall centra v Brne, si zmeria svoje sili s kontroverzným farmárom Imrichom Štefánikom alias Baronom. Toho nedávno vylúčili z Framy 14 kvôli jeho agresívnemu správaniu.

O jeho správaní informovali aj kompetentní z projektu Farma na sociálnej sieti. „Televízia Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia či zastrašovania, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu súťažiaceho z reality šou Farma. Okrem tohto zásadného porušenia pravidiel sa daný účastník šou dopustil ďalšieho neprípustného správania.“ Baron totiž nielenže často zvyšoval hlas, ale dokonca zničil techniku, ktorá sa na Farme nachádzala. Kvôli jeho správaniu tak po neho prišiel štáb a bez slova ho z Farmy odviezli. Frayer Flexking na adresu Barona poznamenal, že je „super fejker, čo ky*á hnoj, aby mal lajky. HAHAHAHAHA a na tlačovkách vysvetlím fakty a šecko, čo mám na srdci a v ringu sa potvrdí jak som makal a budem makať.“


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, Instagram/frayer_flexking
Odporúčame