Kanye West na premiére svojej novej opery poriadne prekvapil: V slnečnom Miami bol bol od hlavy po päty celý strieborný

Wikimedia.org

Wikimedia.org

#Kanye prednedávnom vydal svoj nový gospelový albumu Jesus is King. Vo svojom prvom týždni debutoval na 1. priečke rebríčka Billboard 200 s 264 000 predanými kusmi (po započítaní streamov). West tak získal svoj deviaty po sebe idúce album, ktorý sa umiestnil na najvyššej priečke hitparády, čím vyrovnal rekord Eminema.

To však ani zďaleka nie je všetko. Umelec rozhodne nesedí na vavrínoch a pracuje na množstve iných projektov. Okrem navrhovania oblečenia a tenisiek sa pustil aj do vzniku opery Mary, ktorá si svoju premiéru odbila pomerne netradične. Stalo sa tak na veľkej lodi na Miami Marine Stadium.

Najviac pozornosti si na samotnej premiére užili účinkujúci vrátane samotného Kanyeho, ktorý sa celý zahalil do striebornej farby. A keď povieme celý, myslíme tým doslova od hlavy aj po prsty na nohách. Ostatne, to môžeš vidieť aj na samotných obrázkoch. Na YouTube sa objavil aj celý záznam z vystúpenia, no ide o dielo amatéra natočené pravdepodobne na telefón. Pokiaľ si ho však túžiš pozrieť, nájdeš ho nižšie.

Zdroj: consequenceofsound.net, YouTube,
Odporúčame