Kanye, Kardashianka či Paris Hilton? Toto sú tie najhlúpejšie celebrity sveta

Wikimedia Commons

#Jasné, nikde nie je napísané, že celebrita musí byť automaticky aj múdra. Sú to vynikajúci herci, krásne modelky, talentované speváčky, či výborní komici. No niektorí z nich neoplývajú práve bystrosťou a inteligenciou, špeciálne pri ich výstupeniach na verejnosti.

Rebríček najhlúpejších celebrít majú na svedomí samotní fanúšikovia a vznikol na webe Ranker, ktorý sa zameriava práve na rôzne hlasovania verejnosti. Vybrali sme z neho tých najbystrejších z najbystrejších, no vynechali sme niekoľko členov rodiny Kardashianových. S nimi to bolo trošku monotematické.

6. Lindsay Lohan

Za tie roky na scéne toho stihla povyvádzať naozaj dosť. Nejde len o jej hlúpe rozhodnutia, čo sa týka alkoholu a drog. Asi najhlúpejším ťahom Lindsay Lohan bol zoznam celebrít, s ktorými mala sex. A ktorý samozrejme zverejnila. Boli tam okrem iných aj mená ako Zac Efron, Jamec Franco alebo Adam Levine. Tí, keď sa o tomto zozname dozvedeli, sex s ňou jednoducho popreli. O čo jej išlo? Dosť pubertálny ťah.

wikimedia.org
wikimedia.org

5. Tila Tequila

U nás síce nie je až taká známa, ale táto populárna americká modelka a televízna hviezdička do zoznamu hlúpych celebrít určite patrí. Svedčí o tom hlavne jej výrok: „Hilter bol dobrý človek a chce to gule, aby to niekto povedal nahlas. A to najmä ak je človek známy, ako som ja! Ale viete čo? Niekto musí povedať pravdu bez strachu! Inak Vás budú tí tmaví, čo v súčasnosti riadia svet a všetkých svetových bankárov, aj naďalej kŕmiť svojimi lžami a Vy budete naďalej ich otrokmi!“ Čo k tomu dodať? Za všetko môžu „oni“!

Glenn Francis/Wikimedia
Glenn Francis/Wikimedia

4. Nicki Minaj

Nuž, odporcovia Nicki Minaj ju považujú za hlúpu aj preto, že jej songy vraj nemajú absolútne žiadny zmysel. Avšak zaujímavý je aj jeden z jej výrokov o tom, že v jej mozgu žije malý človiečik, ktorý ju núti hovoriť určité veci. Hmm, hlúpa alebo trošku vyšinutá?

Christopher Macsurak/Wikimedia
Christopher Macsurak/Wikimedia

3. Paris Hilton

Vlna kritiky a obviňovania z hlúposti sa na ňu zniesla po tom, čo bola odvysielaná reality šou o jej živote – The Simple Life. Tam totiž ukázala, že nevie doslova vôbec nič. Len byť bohatou blondínou! Bohatá dedička sa však obhajovala tým, že nevedela, čo má pred kamerou robiť! Vraj to bola jej prvá reality šou a len hrala rolu. Tak, na to jej asi ťažko niekto skočí.

Wikimedia.org
Wikimedia.org

2. Kanye West

Ako sám o sebe tvrdí, vybral si ho Boh, ktorý mu určil jeho cestu. Na svojom konte však má dosť veľa podobne egocentrických výrokov. Napríklad: „Budem šéfom miliardovej spoločnosti, pretože mám odpovede. Rozumiem kultúre. Som jadro“. Alebo ďalší zaujímavý výrok: „Keď myslím na konkurenciu, myslím na to, že súťažím s minulosťou. Myslím na Michelangela, Picassa a, veď viete, pyramídy“. UPS! Asi došli mená… Kanye má podobných výrokov na konte fakt dosť.

Wikimedia.org
Wikimedia.org

 

1. Kim Kardashian

V rebríčku najhlúpejších celebrít obsadila prvé miesto. Prečo asi? Kamkoľvek ide, zahviezdi nejakým výrokom. „Som tak zrelá. Som dospelá verzia samej seba.“ Ozaj? To sa stáva, keď človek dospieva. Jej najväčšou obavou sú podľa jej vlastných slov strie. Tá má ale hodnoty. A ešte jedna z jej perličiek z minulosti: „Ak by som v 40-tke nebola vydatá a nemala by som deti, asi by som šla na umelé oplodnenie. Cítila by som sa ako Mária – a Ježiš by bolo moje dieťa“. Treba povedať, že v rebríčku sa umiestnili aj jej sestry – Khloe a Kourtney Kardashian. Tak asi to majú v rodine!

Wikimedia.org
Wikimedia.org

Zdroj: Ranker

Odporúčame