Jeden zo Slovákov vyhral rekordných 523 880 €. Stačil mu na to vklad 20 eurocentov!

Foto: Pexels.com

Namiesto pivečka s kolegami z práce si čas vyplnil zábavou vo Svete hier od Niké. Zábava sa napokon premenila na obrovitánsku radosť. Životom ostrieľaný Ján pokoril MEGAJACKPOT, na jeho konto pribudla rekordná výhra 523 880 €!

Zdroj: Niké

Roztrhlo sa vrece s veľkými výhrami

Toto tu ešte nebolo. I napriek tomu, že Svet hier od Niké je tu len niekoľko mesiacov, svojimi poriadne nadupanými Jackpotmi už potešil nejedného Slováka. „Náš MEGAJACKPOT dosiahol rekordnú hodnotu. Jeden z hráčov hru s vkladom 0,20 € premenil na výhru 523 880 €. Toto sme tu ešte nikdy nemali,“ informoval riaditeľ pre stratégiu a rozvoj v stávkovej spoločnosti Niké Martin Tibenský. 

Kolegovia chodia na pivo, on relaxuje pri zábave

Keď sme výhercu kontaktovali, odbil nás, že je v práci a má veľmi prísneho majstra, ktorý telefonovanie netoleruje. „Zavolajte mi večer.“ Skúsili sme teda druhýkrát. Vtedy už dvihol. „Máme náročnú prácu, aspoň večer chcem trochu relaxovať. Kolegovia chodia na pivo, ja skôr sledujem správy v televízii, neskôr si niečo natipujem, prípadne sa zabavím vo vašom Svete hier.“ Doposiaľ mal na svojom konte výhry v maximálnej výške do 300 eur. Tento večer bol však výnimočný. 

Rodina mu neverila, že vyhral

„Zapol som si televíziu, ale nebavilo ma to. Radšej som si zahral moju obľúbenú hru Blue Diamond,“ pokračoval vo svojom rozprávaní. A potom to prišlo. „Zrazu mi začalo všetko blikať. Pomyslel som si, fajn, asi nejaká veľká výhra. Lenže, potom pozerám, či sa mi sníva.“ Keďže bol na izbe sám, s obrovskou radosťou sa chcel podeliť so svojimi synmi. Dovolal sa až neveste. „Neverila mi, myslela si, že si vymýšľam. Ja a vyhrať vyše 500-tisíc eur? Toľko sa ani nedá.“ Dá a ešte viac ako len 500 000 €! Aby ráno nezaspal do práce, ľahol si do postele a šiel spať. „Bol som trochu nervózny, ale ja so spánkom nemám problém. Aj keby tanky šli, mňa to nezobudí. To moja manželka bola iná. Len už tu nie je, pred dvoma rokmi zomrela,“ dodal.

V práci nekončí…

Na druhý deň ho už naháňali synovia, ktorí nechceli tomu uveriť, čo sa stalo. „Som vďačný za túto výhru. Pomôžem synom. Jeden stavia dom, zobral si hypotéku. Druhý má rodinku.“ Je z čoho. Na otázku, že za takúto sumu už ani nemusí pracovať, odvetil: „Ja mám svoju prácu veľmi rád. Baví ma. Vyhral som balík, ale tým sa nič nemení. Život pokračuje ďalej.“ 

Zabávajte sa vo Svete hier

Svet hier od Niké je v prvom rade o zábave. No ako vidno, dajú sa v ňom vyhrať aj obrovitánske sumy a to kedykoľvek. MEGAJACKPOT opäť rastie. Už teraz má 235-tisíc € a padnúť môže kedykoľvek. Navyše každý deň môžete pokoriť denný Jackpot, ktorého výška pravidelne dosahuje niekoľko desiatok tisíc eur. Vyskúšajte Svet hier od Niké. Čaká na vás 39 unikátnych graficky perfektne spracovaných hier, ktoré vám zážitok z hrania ešte viac umocnia. 

Zdroj: PR článok
Odporúčame