Návrat, aký nikto nečakal: J. Cole prekvapil rapový svet skvelou novinkou

J. Cole

J. Cole prekvapil novým ZDROJ: www.livenation.asia/artist-j-cole)

#Napriek tomu, že J. Cole sa v poslednej dobe trochu odmlčal, čohosi nového sme sa od neho predsa dočkali. Ide konkrétne o song „procrastination (broke)“, ktorý sa na internete objavil len tak z ničoho nič. A všetkých nás pozitívne prekvapil!

Nový track dal J. Cole von skrz YouTube kanál producenta, ktorý si hovorí Bvtman. Ten skladbu zverejnil aj spolu so správou od samotného Jermainea (J. Cole je vlastným menom Jermaine Lamarr Cole). Skladba totiž vznikla pomerne náhodne, keďže raper našiel Bvtmanovu muziku len tak na YouTube pri vyhľadávaní „J. Cole type beat“… A keď zacítil prílev novej motivácie, track nahral a poslal ho producentovi so slovami vďaky.

Kedy sa J. Cole vráti na scénu v plnej sile?

Dávnejšie sme od známeho rapera počuli, že možno sa už muzike nebude venovať až tak naplno, nakoľko by sa rád venoval profesionálnemu basketbalu, ktorý sa s jeho životom spája možno ešte dlhšie ako hudba samotná. Každopádne nedávno sme mohli vidieť, ako si zmazal všetko zo svojho Instagramového profilu, čo by si fanúšikovia mohli vysvetlovať ako predzvesť blížiaceho sa avízovaného albumu. Tento pripravovaný projekt by sa mal volať It’s a Boy a v teórii by sme ho mohli počuť ešte počas blížiacej sa jari.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame