Beat od Abeho, J.Cole a video z Liberca: Hugo Toxx ponúka track SERIAL

Hugo Toxx už dlho, dlho, dlho nie je začínajúci rapper, ktorého by poznala iba úzka skupina poslucháčov. Dnes ho počúvajú nielen priaznivci rapu v Českej republike, ale aj slovenskí fanúšikovia tohto hudobného žánru. Koniec koncov, Hugo Toxx má pomerne dlhodobú a slušnú fan base, veď napríklad na Instagrame ho sleduje viac ako 40 tisíc ľudí. Aktuálne vydal nový track s názvom SERIAL. Poďme sa pozrieť na to, čo tento track v sebe skrýva a či sa vám oplatí ho zapínať. 

Okej, to, či sa vám ho oplatí zapínať, nie je otázka na mieste. Samozrejme, oplatí, rovno vám ho sem aj pripojíme, aby vám mohol hrať počas ďalšieho čítania tohto textu.

Hugo Toxx – SERIAL 

Skladba sa objavila na video platforme YouTube pred necelými dvoma dňami a k dnešnému dňu si ju pustilo takmer tridsať tisíc poslucháčov. To na rozbeh rozhodne nie sú zlé čísla, pričom v tomto prípade nepochybujeme o tom, že číslo zhliadnutí môže byť veľmi rýchlo minimálne šesťciferné.

Samotný song má veľmi dobrý flow, pôsobí plynulo a jednoliato, čo je cenné zistenie, pričom Hugo Toxx sa ukazuje vo veľmi dobrom rapovom svetle. Silné bary strieda čiastočný story-telling, skrátka, viacero prvkov v jednom, čo prispieva k celkovému dojmu. O hudbu sa postaral všetkým veľmi dobre známy Abe, cítiť, že beatmaker má toho za sebou mnoho a jeho tvorba je vyzretá.

Poteší aj objavenie sa Jamesa Colea, ktorý má predovšetkým v českom rape veľmi silné miesto a aj v roku 2021 je rešpektovanou persónou. Bol jedným z tých, ktorí tvorili v časoch, keď niečo ako nová vlna ešte ani neexistovalo.

Názov SERIAL poskytuje aj hlavnú myšlienku celej piesne, Hugo Toxx zanecháva za sebou seriál. Vlastne, keď sa nad tým zamyslíme, život každého jedného z nás je v istom ohľade každodenný seriál, ktorý žijeme a všetky dni sú prevedene povedané epizódy. Človek si to ani neuvedomí, no nie?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Travis Scott a Air Jordan spojili sily: Získa si ťa model Black Phantom?

Reakcie ľudí sú veľmi pozitívne, hovoria hlavne o otcoch českého rapu, o tom, že sa dá byť fresh aj po 25 rokoch v hre, či o tom, že by mali dotyční na videu vydať nový album. Nebudeme predbiehať, ale rozhodne by sa jednalo o zaujímavý hudobný produkt, ktorý by si ľudia radi vypočuli.

Foto: Hugo Toxx, Hugo Toxx profil na Instagrame 

Odporúčame